Depo_Takibi_Yardim

Merhabalar,
Ek'te www.excel.web.tr ' den yararlanarak isletmemizde kullandigim bir stok calismasini gonderiyorum.
Su ana kadar 3-4 ayri stok programi denedigimiz isletmemizde en sonunda sorunlarimiza yine excel cozum oldu. Ve bu calismayi baslatan arkadasima minnet borcluyum ve tabiki site'ye..
Su an bu calisma sayesinde malzemeye yonelik guzel bir takip olusmus durumda. Ama ornegin iki tarih arasindaki toplam malzeme hareketlerini yada yine iki tarih arasinda hangi musteriye malzeme hareketleri oldugunu takdir edersiniz ki gorebilmek pek mumkun olamiyor. Belki cok sey istedigimi dusuebilirsiniz ama bu yonde bir veri almam da elbetteki gerekiyor.
Bu noktada sizlere sorum su;
Bu calismanin yaninda ornegin bir baska xls. dosyasi tanimlanmis olsa ve bu dosya bu calismada ki tum hareketleri ozetleyebilse???
Bu mumkun olabilir mi sizce?
Inanin bunu var olan yetersiz excel bilgimle cozebilmem imkansiz duruyor. Kendimi sitede surekli excel bilgilendirmeleri ile gelistirdigime inaniyorum. Ama bu istegim sanirim kodlama ile ilgili bir detay ve bu benim icin su an yapabilecegim bisey degil..:(
Bu konuda gereken hassasiyeti gostereceginizi umut ediyorum...
Saygilarimla,
Calismalarinizda basarilar dilerim.

Zafer ACAR

Excel Vers. ve Dili
2016 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
14.01.2022
iyi de neden sekmelerde şifre istiyor
hani inceliyemediğimiz ve örnek alamadığımız bu dosya bizim ve senin sorunlarına nasıl çözüm olacak.
siteden yararlandım diyorsun ama çalışmana şifre atıyorsun
yararlandığın örneklere de biz şifre atsaydık da açamasaydın
bu belgeyi de buraya koyabilecekmiydin anlamıyorum
ve seni kınıyorum

Ozur

Arkadaslar,
Kusura bakmayin ne olur. Dosya'da var olan sifreyi mail de mesaj bolumune yazmayi unutmusum. sifre : stok
Tekrar ozur dilerim
Zafer ACAR

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
İstediğiniz raporun nasıl birşey olduğunu bir örnek dosyada vereceğiniz bir rapor örneği ile açıklarmısınız.

Ilginize tesekkur ederim

Merhabalar,
Ek'te istedigim rapor ornegini (Ne derece mumkun bilemiyorum ama) iletiyorum.
Saygilar
Zafer

Ilginize tesekkur ederim

Merhabalar,
Ek'te istedigim rapor ornegini (Ne derece mumkun bilemiyorum ama) iletiyorum.
Saygilar