[ÇÖZÜLDÜ] Koşula bağlı olarak süzme işlemi hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Excel Vers. ve Dili
Office Excel 2003
TÜRKÇE
Ekte gönderdiğim örnek dosyada açıklama yaptım. İstediğim şu ki, bir hücrede yazan değere göre tablomun süzülmesi ve sadece o değere ait satır ve sütunların görünmesini diğerlerinin gizlenmesini istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşa minnettar olurum. Saygılarımla....

Excel Vers. ve Dili
excel 2002 türkçe
buyrun

Ekte gönderdiğim örnek dosyada açıklama yaptım. İstediğim şu ki, bir hücrede yazan değere göre tablomun süzülmesi ve sadece o değere ait satır ve sütunların görünmesini diğerlerinin gizlenmesini istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşa minnettar olurum. Saygılarımla....

sn. enteresan. arzu ettiğiniz işlemi ektreki dosyada hazırladım.lütfen inceleyiniz. umarım yardımcı olabilmişizdir.
eger command button kulanamk niyetinde deyilseniz sayfanın change olayına
if target.adress ="...." then makro adı
tarzında bir kod yazınız. ama şahsen bence mevcut bu hali yani command buttonlu daha kullanışlı olur.
iyi çalışmalar

düzeltme : diğer ayları gizlemeyi unutmuşum kusura bakmayın. şubat haricindeki kolonlar yani. buttonalrın yerlerini değiştirmeyi unutmadan sizinde kolayca hapabiliceğinizi düşünüyorum geri kalan işlemelri bunu yapmak için .. tekrar iyi çalışmaalr dilerim.

Excel Vers. ve Dili
Office Excel 2003
TÜRKÇE
Korkut kardeşime teşekkür ederim. Lakin şu diğer kolonları gizleyemedim. Küçük bir ilave yaparsa sevinirim. Saygılarımla....

Excel Vers. ve Dili
excel 2002 türkçe
buyrun

dosya ekte snn. entrasan.
iyi çalışmalar dilerim size.

Excel Vers. ve Dili
Office Excel 2003
TÜRKÇE
Sayın korkut ve kombo
her ikinize de sonsuz teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...