çalışma sayfalarının uzaması yerine üst üste gelmesi

Excel Vers. ve Dili
XP
arkadaslar merhaba
site super olmus ben burada yeniyim bu ilk sorum umarim burada cok guzel paylasimlar yapilir.

soruma gelince ben iş yerimde 3 ayri excel dosyasinda satislar stoklar ve borç alacaklari tutuyorum.

satislar ve cari hesaplari birlestirip tek sayfada gormek istiyorum fakat bu durumda 40 tane çalışma sayfasi oldugundan ve bunlar saga dogru uzandigindan ok ile ilk sayfa dan 30. sayfaya gitmek cok sinir bozucu geliyor

çalışma sayfalarini ekrandan taşmıcak şekilde ust uste dizmek gibi bir sansim varmi.

mesela windows da gorev çubugu yukari dogru uzatilabiliyor ve pencereler boylece ust uste geliyor 100 tanede acsan hepsini gorebiliyorsun demek istedigim bu

umarim anlatabilmisimdir

yardimlar icin simdiden tesekkurler...

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
arkadaslar merhaba

saga dogru uzandigindan ok ile ilk sayfa dan 30. sayfaya gitmek cok sinir bozucu geliyor.
Sol köşedeki okların olduğu yerde sağ tılayıp, istediğin sayfaya gitmeyi denedinizmi. Bütün sayfaları yukarıdan aşağı görürsünüz, böylece hem sinir bozuculuk azalır, hem istediğiniz sayfayı seçerek ulaşırsınız.

Excel Vers. ve Dili
XP
onu biliyorum zaten ama cok fazla isim oluyor yani dedigin işime yaramiyor.
bu konun daha once açılmamış olması yada kimsenin bunu bilmiyor olmasi cok garibime gitti dogrusu bu durum cok rahatsiz edici bence (yoksa sadece benimi rahatsiz ediyor :) )
umarim bilen biri cikar

Excel Vers. ve Dili
XP
ya arkadaslar bilen mi yok yoksa boyle birsey mumkun mu degil eger mumkun degilse en azindan birisi bunu soylesin....