ayni yil icin iki grafik yapmak

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 SP2
Ingilizce
ayni yil icin yanyana duran iki cubuktan olusan grafikler yapmak istiyorum. her cubuk icinde iki parcadan olusmasi gerekmekte. bunu excel'de saglamanin bir yolu var mi?

tesekkurler,

Excel Vers. ve Dili
XP - Türkçe
Bunun için her bir veriden iki tane satır oluşturmanız gerekmektedir.Bu satırlarda istemediğiniz verileri boş bırakarak istediğiniz alanlardaki bilgileri toplayarak istediğiniz gibi iki ayrı çubuktan oluşan bir grafiğe sahip olabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 SP2
Ingilizce
Bunun için her bir veriden iki tane satır oluşturmanız gerekmektedir.Bu satırlarda istemediğiniz verileri boş bırakarak istediğiniz alanlardaki bilgileri toplayarak istediğiniz gibi iki ayrı çubuktan oluşan bir grafiğe sahip olabilirsiniz.
yanitiniz icin tesekkurler,
acaba bu konuda uygulamali bir ornek bulma sansim var mi?
satirlari olusturmaya calistim ancak toplama islemini tam olarak anlayamadigim icin istedigim sonucu alamadim.

Excel Vers. ve Dili
XP - Türkçe
Örnek dosyanızı eğer çok özel değilse gönderebilirseniz size yardımcı olmaya çalışırım kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 SP2
Ingilizce
ekte dosyayi bulabilirsiniz.
kisacasi, her yil icin yan yana iki cubuk olusturmak(inkomend/uitgaand) ve bu cubuklarin iki parcadan olusmasini(national/international) istemekteyim.
yardimci olabilecek fikirleriniz icin simdiden tesekkur eder, iyi calismalar dilerim.

Örnek dosyanızı eğer çok özel değilse gönderebilirseniz size yardımcı olmaya çalışırım kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
XP - Türkçe
Merhaba Sorunuzdan anladığım kadarı ile ekteki dosyanız üzerinde gerekli değişikleri yaptım umarım işinize yarar
Kolay Gelsin