aylara göre kayıtların ilgili sayfaya aktarımı

Excel Vers. ve Dili
2003
sn dostlar bu programı sağlık ocağında kullanıyorum ve bir iyileştirme için yardımınıza ihtiyacım var tabi mümkün bir şeyse.bir kayıt listem var doğanlar için.ve tabi 12 aylık icmal bölümü var.ben doğan listesinden kayıt tarihine göre aylık ayrı ayrı bilgilerimi aktarmak istedim uğraştım ama yapamadım.bir bakabilirseniz memnun olurum saygılarımla

Excel Vers. ve Dili
2003
Sn dostlar hiçkimse fikir beyan etmedi yada fırsatı olmadı ancak ben bunu çözmekle çok uğraşıyorum ve belki daha mümkün bir hale getirebilirim diye düşündüm.akatarılmasını istediğim ay sayfalarına bir buton koyup bir makro atayarak doğanlar listesinden o aya ait olanları listeletmek yoluylada bunu çözümleyebilirim ama tabiki buna benim bilgimle bir kod yazmam mümkün olmuyor.forumuda çok dolaşıyorum ama uygun bir çözüm yada benzerini bulamıyorum.lütfen bir yardım.yada en azından yol gösterebilirseniz belki işin içinden çıkabilirim.saygılarımla

kulomer46

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office LTSC Professional Plus 2021 - Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
08-06-2027
sanırım sorununuzu hallettik..
ekli dosya ile göndermek istiyorum..
ekli dosyayı nasıl göndereceğimi tam bilmiyorum ..araştırıyorum..bulunca göndereceğim.. başarılar..

kulomer46

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
08-06-2027
galiba buldum..

kulomer46

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
08-06-2027
aldınızmı ?

hamitcan

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe
Bende bir örnek yaptım. Eki inceleyin.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Tr
İki çalışma da çok güzel olmuş. Emeğinize sağlık.

Excel Vers. ve Dili
2003
Sayın arkadaşlarım dosyalarınızı aldım ama mesaiden dolayı henüz açamadım şimdiden emeklerinize çok teşekkürler.saygılarımla

Excel Vers. ve Dili
2003
evet Sn kulomer46 ve Sn.Hamitcan sevgi ve saygılarımla ellerinize ve aklınıza sağlık.her ikiside mükemmel.iyiki ordasınız sağolun

kulomer46

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
08-06-2027
biz teşekkür ederiz, ayrıca excel sevenleri (tüm türkiye ve dünyadan) bir araya getirip bilgi alışverişi imkanı sağlayan, birbirimizle iletişim imkanı sağlayan site yöneticilerinede teşekkürler..
Excel Sevenler Platformu..

Excel Vers. ve Dili
2003
Sn Kulomer46 eğer mümkünse bir şey daha sormak isterim.çokta zmanınızı almak tabiki istemem.kodlar mükemmel çalışıyor da kod içerisinde bulunan sil makrosunun ne görev yaptığını çözmeye çalışıyorum.ve anladığım kadarıyla bu kodlar doğum defterini her ay baştan aylara dağıtıyor.sonuçta bu tabiki işimi görüyor ve kulanacağım sayenizde ve belki birçok kurumda izniniz olursa kullanacak.ama aslen biz kurumda doğanları pek geriye dönük kaydetme ihtiyacında olmuyoruz.yani ocak ayı çalışmasını yaparken sadece o ay doğanları yada varsa önceki doğumları kayıt tarihi ile kaydediyoruz.sadede gelirsem acaba buna bir user form koyup her ay için buton eklesem ve misal şubat butonuna bastığımda şubat kayıtlıları o sayfaya aktarmasını sağlasam mümkün olurmu yada zor bir tadilatmı tabi anlamayınca sadece fikir yürütüyorum.ve birde doğum defteri ve aylık sayfalar farklı kitaplar içinde olursa nasıl bir değişiklik yapabilirim?küçükte olsa bir cevap yazabilirseniz memnun olurum saygılarımla

Son düzenleme:

kulomer46

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
08-06-2027
İstekleriniz mümkün gibi görünüyor, işyerimdeyim, vakit bulunca istedikleriniz üzerinde çalışacağım. Başarılar..

kulomer46

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
08-06-2027
İsteklerinize uygun değişiklikler yaptım programda ve ekte gönderiyorum. önceki programdaki sil makrosu ay sayfalarının içeriğini temizliyordu. şimdiki programda istediğiniz ay için işlem yapılıyor. diğer aylar etkilenmiyor. programdan siz ve dostlarınız (yani herkes ) faydalanabilir. Bu arada programın hangi şehirdeki sağlık ocaklarında kullanacağını yazarsanız memnun olurum. Çalışmalarınızda başarılar dilerim..

Excel Vers. ve Dili
2003
Sn kulomer46 hocam daha önce ciddi boyutta yardımınızı almış ve gerçekten sorunum çözülmüştü.ancak eğer sizi sıkıntıya sokmazsam bir sorunum daha var.hemen hemen aynı tarz bir sorun ama işlem biraz ters o nedenle önceki kodlarınızı ben uyarlayamadım.bu kez her zaman doldurulabilen tek bir formdaki kayıtlı bebekleri ana sayfamıza yıl boyunca karışmaması ve kayıtların kaybolmaması için aktarmam gerekiyor.dosyamı buraya ekliyorum.ve bakarsanız memnun olurum şimdiden teşekkürler.ve tabi diğer sn hocalar dostlar mesajımı sn kulomer46 olarak başladım daha önce bu konuda kendisinden yardım almıştım.tabiki zaman zaman hepiniz sağolun yardımcı oldunuz.hepinize teşekkürlerimi sunarım lütfen mesajım bir kişiye yazılmış gibi anlaşılmasın herkese saygılarımla

Son düzenleme:

kulomer46

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
08-06-2027
Ekteki, dosyayı bir incele,

Excel Vers. ve Dili
2003
Sn kulomer46 hocam ne diyim elinize aklınıza emeğinize sağlık teşekkürler.saygılarımla