Çalışanların performans değerlendirme listesi

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
selamlar
mesajın doğru yere gittiğini bilmesemde,istediğim işlemi kısaca anlatmak isterim?
bir iş yerinde iş dağıtımı yapıyorum.verilen işlerden sonra,ertesi gün:yapılamayan işleri sayısı,yapılamayn işlerin ismi,hatalı yapıldıysa bunların isimlerini çalışşanlar bazında öğrenme şansım var mı?
50 tane çalışan var,bu çalışşanların performansını değerlendirmek istiyorum:çalışan verine işlerin kaçtanesini yapmadı,kaç tane hatalı yapıldı gibi verilen işleri günlük servis bazında ve tarih olarak görme şansım olabilir mi?
eğer bu işlem mümkün ise bir de düzgün çalışanlara c.tesi günü kalan işlerim tamamlanması için mesai veriliyor olup mesailere kaç defa gelindiğini ay ve yıl içerisinde görme şansım olabilir mi?
teşekürler...

Excel Vers. ve Dili
Office 2013 Türkçe
Merhaba,
Dediğiniz şekilde bir kontrol için bize veriler gerekli.En az bir aylık bir kontrol tablosu lazım.Çalışan herkesin isimlerinin olduğu,isimlerin karşısında işlerin isimlerinin olduğu,bu işlerin yapılıp yapıolmadığı ya da yapıldıysa hata olup olmadığının yazdığı,hergün için ayrı ayrı tutulduğu bir iş takip formu olmalı.Ekte bir günlük takip yapan basit birşey gönderiyorum.Kşilerin Aylık va yıllık bazda işleri yapıp yapmadığı ve mesaiye kaç sefer kaldıklarının sayılabilmesi için bir aylık veri şart.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
slm

merhaba.
aslında gönderdiğiniz tabloya benzer bir iş istediğim.şunu söyliyim,bir isme birden çok iş verilebiliyor.birden çok olması durumunda tablo nasıl olacak?bir de genel bir sonuç iel birlikte sadece isim bazında da veri almak istiyorum.örneğin verdiğiniz tabloda ki ilk isim olan Acar'a iş bıraktıysa kaç tane iş verildiği,verilen bu işlerin ne durmda olduğu(yapıldı-yapılmadı), verilen genel işler içerisinde kaç tane hata yaptığını hem genel bazda hemde isim bazında girdiğimde öğrenmek istiyorum?
yardımızınz için teşekürler..

Excel Vers. ve Dili
Office 2013 Türkçe
Merhaba Ekteki dosyaya bir göz atın.Sanırım istediğiniz gibi oldu.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
slm

slm
kısmen istediğim gibi olsada,istediğim bir kaç ayrıntı yada anlamadığım bir kaç şeyi paylaşmak isterim
sayfa açıldığında'göster'diye bir ibare belirmesine karşın işlevini tam olarak çözemedim.
işlerin yapılıp yapılmadığı yada hatalı bir iş varsa isim olarak girdiğimde de görmek istiyorum,hatta en önemlisi de bu belki.bir isim girdiğim zaman,şimdiye kadar ki zaman diliminde kaş iş verildiği,bunların ne durumda oldu ve kaç tane hatalı işi varsa onlşarı görmek istiyorum.
işin durumuna göre bu veriyi versede isim önemli olduğundan isme yönelik bir çalışma olursa sevinirim.
selamlar

Excel Vers. ve Dili
Office 2013 Türkçe
Merhaba,
Dosyaya baktım,göster butonuna yanlış makroyu atamışım.göster ismiyle bir makro oluşturup bu butona atarsanız çalışacaktır.Makro şu şekilde olacak:

sub göster()
userform1.show
end sub

Bu şekilde Userform1 gözükecek ve dilediğiniz gün aralığında hatalı yapılan ya da hiç yapılmayan işin numarasını ve bu işi alan personelin ismini alacaksınız.Liste çok uzun olduğu için msgbox hepsini gösteremiyor o yüzden

Sheets(2).Cells(1, 1) = sonuç

diyerek ikinci sayfada A1 hücresine de aynısını yazdırıyoruz.

İkinci olarak istediğiniz kişi bazında bir rapor için yeniden kodlama yapmam gerekiyor.Bunun için de sakin bir zaman bulmam lazım.En kısa zamanda da bunu halledeceğim İnşallah.

Excel Vers. ve Dili
Office 2013 Türkçe
İsme göre özet çıkartma işine daha bakamadım ama bir üstteki mesajımda anlattıklarımı uyguladığım dosyayı yolluyorum.