Yeni yönetim yapılanması-Moderatör grubu

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Değerli üyelerimiz

Formumuzda idari anlamda yeni bir yapılanmaya gidilerek, uzman grubunun ayrıcalıklı konumları devam etmekle birlikte idari görevleri kaldırılmış ve "Moderatör" olarak olarak isimlendirilen tam yetkili yeni bir yönetici grubu oluşturulmuştur. Bu grupta, bugüne kadar formumuza çok değerli katkılarda bulunan uzmanlarımızdan Sn Yurttas, Sn Necdet Yeşertener, Sn Korhan Ayhan ve Sn Ömer bey görev almışlardır. Kendilerini tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Formumuz için hayırlı uğurlu olsun.

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
Merhaba

Arkadaşlara yeni görevinde başarılar bilerim.
Allah utandırmasın.
Hayırlı olsun.

1Al2Ver

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit TR - Microsoft Office 365 - Win11 Home
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
04-01-2026
Değerli üyelerimiz

Formumuzda idari anlamda yeni bir yapılanmaya gidilerek, uzman grubunun ayrıcalıklı konumları devam etmekle birlikte idari görevleri kaldırılmış ve "Moderatör" olarak olarak isimlendirilen tam yetkili yeni bir yönetici grubu oluşturulmuştur. Bu grupta, bugüne kadar formumuza çok değerli katkılarda bulunan uzmanlarımızdan Sn Yurttas, Sn Necdet Yeşertener, Sn Korhan Ayhan ve Sn Ömer bey görev almışlardır. Kendilerini tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Formumuz için hayırlı uğurlu olsun.
Merhaba,

Değerli uzmanlarımızı, yeni görevleri dolayısıyla kutlar, Moderatörlüklerinin foruma ve kendilerine hayırlı olmasını dilerim.

Saygılarımla.

S.Yiğit

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 TR
Levent bey merhaba,

9-10 senedir forum sitelerine takılan birisi olarak Excel.web.tr bir tarafa bütün forumlar bir tarafadır benim için.. 4 uzmanımınız tam yetkilendirilmelerine sevindim.

Sn Ömer, Sn. Korhan Ayhan, Sn Necdet Yeşertener ve Sn Yurttas'ı tebrik ederim. Bu forumda emekleri çok.

Sevgi ve saygılarımla..

Serkan..

Son düzenleme:

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
.......renklerini ve kullanıcı başlığını beğenmediğimi belirtmek isterim. Madem tam yetki verildi (Bence) Renkleri kırmızı kullanıcı başlığı
Uzman
Moderatör
olmalı.
Sn Serkan bey öneriniz için teşekkür ederim. Grubun ismi ve rengi konusunda tercih tamamen yeni yöneticilerimizindir. Kendileri nasıl uygun görüyorlarsa ona göre gerekli değişikliği hemen yaparız.

S.Yiğit

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 TR
Sn Serkan bey öneriniz için teşekkür ederim. Grubun ismi ve rengi konusunda tercih tamamen yeni yöneticilerimizindir. Kendileri nasıl uygun görüyorlarsa ona göre gerekli değişikliği hemen yaparız.
Sn Levent bey, Teşekkür ederim. Bu arada beni neden bu gruba dahil etmediniz anlamış değilim (şaka şaka) :biggrin:

mustafa1205

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016 / 64 Bit - Türkçe
07-06-2024
Sn Ömer, Sn. Korhan Ayhan, Sn Necdet Yeşertener ve Sn Yurttas'ı tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun.

Mahir64

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Excel 2013-Türkçe
Excel 2016-Türkçe
Değerli arkadaşlarımıza yeni görevlerinde başarılar dilerim.

Sn Ömer, Sn. Korhan Ayhan, Sn Necdet Yeşertener ve Sn Yurttas arkadaşlarımız dediğim için beni yadırgamayın, baya uzun zaman oldu ve artık her gün sanalda olsa burada sizlerle birlikteyiz.

Excel Vers. ve Dili
2007 English
Sayın Levent Bey,
Aldığınız bu yeni yapılanma kararı son derece yerinde ve süper olmuş.Çok değerli hocalarımızada başarılar diliyorum eksik olmasınlar.
Bu arada ne zamandır düşüncelerimi yazmayı düşünüyordum buda bir vesile oldu ,
Kısa bir süre oldu sizin forum sayfanız ile tanışmak ama inanın bende bağımlılık oluşturdu.
Son derece kaliteli,düzgün,seviyeli,ciddi ve en önemlisi amme hizmeti sağlayan insanlara faydalı olan bir forum sitesi, inşallah bu çizgiden bir milim bile kaymaz.

Interneti açtığımda googleden sonra ilk sizin sayfanıza giriyorum.Bu kısa süre içerisinde değerli hocalarımızdan çok büyük yardımlar aldım ve işlerimi hallettim.Bir kez daha böyle bir imkanı halkımıza sunduğunuz için başta size ve emekleri geçen hocalarımıza çok çok teşekkürler.

Son olarak sitede büyük firmalara ait yeni yeni reklamlar alındığını gördükçe inanın çok seviniyorum mutlu oluyorum.Çünkü şahsım adına konuşuyorum, sizlerden aldığımız desteği parayla almaya kalksak çok para vermek gerekirdi.Bu anlamda böyle bir hizmeti ücretsiz sunmanızdan dolayı bütün kalbimle söylüyorum Allah ne muradınız varsa versin diyorum.
Böylesine başarılı bir çalışmadan dolayı siz ve ekibiniz ne kadar gurur duysanız yeridir.
İyi akşamlar

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn levoni

Bizleri grurlandıran güzel sözleriniz nedeniyle çok teşekkür ederim. Endişeniz olmasın bizim çizgimiz ve temel amacımız hiç bir zaman değişmez.

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
29-05-2025
Sn Ömer, Sn. Korhan Ayhan, Sn Necdet Yeşertener ve Sn Yurttas'ı yeni görevleri dolayısıyla kutlar.

Başarılarının devamını dilerim. Hayırlı uğurlu olsun.

Ömer

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr
Ofis 2016 Tr
Merhaba Arkadaşlar,

Hepinize görüşleri için ayrı ayrı teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Excel Vers. ve Dili
Excel 365 - İmngilizce
03-01-2024
Forumda bulunan tüm uzman kadrosundan Allah razı olsun ve kolaylık versin. Forumun bu denli seviyeli olması yönetim kadrosunun gösterdiği özeni ortaya koymaktadır. Herkese işinde başarılar diler, Sn Ömer, Sn. Korhan Ayhan, Sn Necdet Yeşertener ve Sn Yurttas'ın yeni görevlerin de kolaylıklar dilerim.

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Merhaba,

Bizleri bu görevlere layık gören değerli adminlerimize ve yine bu görevi hakketmemizde büyük katkıları olan forum üyelerimize can-ı gönülden teşekkürler.

Umuyorum ki;

Sn. Yurttas
Sn. Ömer
Sn. Necdet

Beylerle beraber bu görevide layıkı ile yerine getiririz. Tüm arkadaşlarıma üstün başarılar ve kolaylıklar dilerim.

Saygılarımla.

baydeniro

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2016
20-02-2025
Merhaba, bu forumda görev yapan herkese çok çok teşekkür ederim. Allah sizlerden razı olsun, tuttuğunuz altın olsun. Ufkumuzu açtınız, bilgimizi artırdınız, göğsümüzü kabarttınız. Allah sizlere herşeyin en güzelini nasip etsin. Uzun süredir ciddiyeti en yüksek düzeyde bir forum. Allah hepinize uzun ve sağlıklı ömürler versin, başarılarınız daim olsun. Bizlere yaptığınız katkılar için hakkınızı helal edin lütfen.