YENİ BAŞLIK ATARKEN DİKKAT EDELİM

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2003 TR
YENÝ BAÞLIK ATARKEN DÝKKAT EDELÝM

Arkadaşlar her hangi bir şey aramaya çalıştığınızda yada forumu şöyle dolaştığınızda ne kadar zorlanıyorsunuz.Ben şu an bayaa bir karıştırdım.
Bir excel ile ilgili lazım olan ama unuttuğum bir işlemi geçen burada arkadaşımız sormuş ve cevabı da geçmişti.bir daha hatırlayım diye ara ara bulmakta zorlandım.
Her türlü başlık var ( yardım,yardım pls,yardım lütfen,bilmiyorum,ölçü,soruma cevap yokmu,mümkünmü,arama,sifre,bir makro yazarmısınız,cok aillll,soru vb.)
Arkadaşlar bir soru sorarken lütfen sorunun içeriğini başlık olarak anlaşılır şekilde atalım ki aradığımızı hem bulalım hemde derli toplu olsun çöplüğe dönüşmesin.

Bu konuda özen gösteren ve gösterecek arkadaşlara teşekkür ederim..

X

xxrt

Misafir
Birde soruyu sormak yerine ataç ile dosyayı gönderiyoruz.Yarın birgün burada yazılanlar arşiv mahiyette olacağı zaman bu linkler dolayısı ile dosyalar olmıyacak kupkuru bir yazı."Aşağıdaki dosyayı inclermisiniz" :hihoho:

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Merhaba Arkadaşlar,
Sayın heza'nın değindiği nokta çok önemli.
Bir forumu ilk açtığımızda bu kadar ilgi beklemiyorduk ve planlarımızı da buna göre yapmıştık.
Forum açıldığında sadece temenni olarak bir yazı yazdım ve işe başladık.
Ancak bu kadar kısa sürede bu kadar büyük bir topluluk bir araya gelince tabiiki daha detaylı kurallar belki kanunlar gerekiyor.

Değerli Arkadaşım Red-Kid şu anda bu kullar üzerinde çalışıyor.
Bu kuralların içinde bu konuda yer alacaktı.
Bende bu güne kadar kanun olmadan yargı olmaz mantığıyla bu konuya değinmemiştim.
Ancak gelinen noktada bir çok kişi bu durumdan rahatsız olmaya başladığına göre tüm arkadaşlardan ricamız başlıkları daha anlamlı hale getirmeleri.

Hatta eski mesajlarınızın başlıklarınıda mümkünse değiştirirseniz güzel olur.

G

Guest

Misafir
Ã?ncelikle arkadaşlarımızın ilgisine teşekkür ediyorum.:bravo:
Ben elimden geldiğimce başlılardaki eksiklikleri ve hataları düzeltmeye başladım.
Sizinde gördüğünüz hicbir anlam ifade etmeyen başlıkları :bad:
özel mesaj olarak bana gönderirseniz. :yazici:
Değiştirmeye çalışamağım. :)

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 İng.
Arkadaşlar, sayın adminimin bahsettiği gibi 1 Ay önce başladım ve bitmedi bu iş TCK yı hazırlamaktan daha zormuş :D
Benimde sizlerde bir ricam olacak Heza arkadaşımızın bu başlığın altındakı önerisi gibi önerileriniz varsa ve
bunları bana yazarsanız çok daha güzel bir EWK nın (Excel Web Kanunları şu anda ben uydurdum) çıkacağından eminim.
Bu Ã?nerilerinizi mail olarak atrsanız çok daha iyi olur.

Mail : melbeli@superonline.com

Þimdiden herkese teşekkürler