Veri doğrulamada büyük küçük harf duyarlılığı

Excel Vers. ve Dili
2010
İŞTE BU YA ÇOOKKK TEŞEKKÜR EDERİM ÇOK SAĞOLUN sonunda istediğim oldu :D:D:D:D:D
nasıl yaptınız bilmiyorum ama çok sağolun

Excel Vers. ve Dili
Excel Vers. ve Dili:
Office 2016 TR 64 Bit
İŞTE BU YA ÇOOKKK TEŞEKKÜR EDERİM ÇOK SAĞOLUN sonunda istediğim oldu :D:D:D:D:D
nasıl yaptınız bilmiyorum ama çok sağolun
Bende sorunla karşılaştıkça çözüm üreterek sorunu aşmaya çalışıyorum.Liste açılmama sorunu ile karşılaştım.Aşağıdaki formülle aştım.Sonuç sayfası D3 hücresinde veri doğrulama formülü kopyalayınız.Kopyala,özel yapıştır,Doğrulamayı seçeneği ile kopyalyınız.Kusursuz sonuç veriyor.
Kod:
=EĞER($D3="";'VERİ KAYNAĞI'!$D$4:$D$8;EĞER(TOPLA.ÇARPIM(--ÖZDEŞ('VERİ KAYNAĞI'!$D$4:$D$8;$D3))>0;'VERİ KAYNAĞI'!$D$4:$D$8;1))
Dönüş yaptığınız için çok teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
2010
Bende sorunla karşılaştıkça çözüm üreterek sorunu aşmaya çalışıyorum.Liste açılmama sorunu ile karşılaştım.Aşağıdaki formülle aştım.Sonuç sayfası D3 hücresinde veri doğrulama formülü kopyalayınız.Kopyala,özel yapıştır,Doğrulamayı seçeneği ile kopyalyınız.Kusursuz sonuç veriyor.
Kod:
=EĞER($D3="";'VERİ KAYNAĞI'!$D$4:$D$8;EĞER(TOPLA.ÇARPIM(--ÖZDEŞ('VERİ KAYNAĞI'!$D$4:$D$8;$D3))>0;'VERİ KAYNAĞI'!$D$4:$D$8;1))
Dönüş yaptığınız için çok teşekkür ederim.
emeğinize sağlık gerçekten sağolun, peki bişi sorabilir miyim bu uyguladığımız kod üzerine bunu hiç bozmadan yine aynı küçük büyük duyarlılığı devam edecek ama ben Ahmet yazarken A harfini yazdığımda sadece A harfi olanlar yanda açılacak ve ordanda istersem seçim yapabilecem yada derik yazcam gelebiliyor mu sizce mümkün müdür ?