Uzman Grubu

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Değerli üyelerimiz

Bugün itibari ile ismini "Uzman" olarak atadığımız yeni bir kullanıcı grubu tanımlanmıştır. Bu gruba, uzun zamandır forumumuza özellikle de cevapları ile en az bizler kadar katkıda bulunduğunu düşündüğümüz üyelerimizi aldık. İsmi bold olarak görünen ve isminin altında "Uzman" yazan dostlarımız bu grubun üyeleridir. Zamanla bu gruptaki üye sayımız artacaktır. Bu gruptaki dostlarımız normal üyelere kapalı olan EXCEL DERSANESİ başlığına mesaj gönderebildikleri gibi başlıkta açabilirler.

Kendilerine forumumuza olan katkıları nedeniyle bir kez daha teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Not: Biz bu gruba "Uzman" adını uygun gördük, ancak bu gruptaki üyelerimizi daha iyi tanımlayacağını düşündüğünüz daha çarpıcı bir isim bulursanız, bizimle paylaşmanızı rica ederim.

zafer

Super Moderator
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
OFFICE 2003 TÜRKÇE
OFFICE 2010 TÜRKÇE
Merhaba

Uzman grubundaki arkadaşlarıma foruma katkılarından dolayı bende çok teşekkür ederim.

Hep beraber office programlarını öğrenmek isteyen bütün bireylere daha faydalı olacağız.

Son düzenleme:

İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
Değerli üyelerimiz

Bugün itibari ile ismini "Uzman" olarak atadığımız yeni bir kullanıcı grubu tanımlanmıştır. Bu gruba, uzun zamandır forumumuza özellikle de cevapları ile en az bizler kadar katkıda bulunduğunu düşündüğümüz üyelerimizi aldık. İsmi bold olarak görünen ve isminin altında "Uzman" yazan dostlarımız bu grubun üyeleridir. Zamanla bu gruptaki üye sayımız artacaktır. Bu gruptaki dostlarımız normal üyelere kapalı olan EXCEL DERSANESİ başlığına mesaj gönderebildikleri gibi başlıkta açabilirler.

Kendilerine forumumuza olan katkıları nedeniyle bir kez daha teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Not: Biz bu gruba "Uzman" adını uygun gördük, ancak bu gruptaki üyelerimizi daha iyi tanımlayacağını düşündüğünüz daha çarpıcı bir isim bulursanız, bizimle paylaşmanızı rica ederim.
Herhalde normale döndüm.

Saygı değer forumun saygı değer yöneticileri,

takdirlerinize mazhar olduğum ve buna beni layık gördüğünüz için teşekkürlerimi sunuyorum.

Diğer Uzman arkadaşlarımı da ayrıca tebrik ediyorum.

Saygılar...

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Uzman grubuna layık mıyım bilmiyorum ama böyle düşünen arkadaşlara teşekkür ederim. Umarım yardımcı olurum.

Diğer Uzman Grubu arkadaşlarımı da kutlar başarılarının devamını dilerim.

Teşekkürler

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Selamlar,

Yeni oluşturulan bu gruba dahil olduğum için Sn. Yöneticilerimize çok teşekkür ederim. Bu gruba dahil olan diğer arkadaşlarıma da başarılar dilerim.

AS3434

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
M.Office/Excel 2007 Türkçe
Uzman grubuna layık mıyım bilmiyorum ama böyle düşünen arkadaşlara teşekkür ederim. Umarım yardımcı olurum.
Sn. Necdet bey alçakgönüllü davranıyor ama aynı hisleri bende paylaşıyorum.

Forum içinde paylaşımcı ve Excel bilgisi iyi olan epey arkadaşımız var. Acaba böyle bir ayrım yapmak doğru mu

Excel Vers. ve Dili
(Excel 2016 - İngilizce)
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
30-11-2022
Beni bu ünvana layık görenlere teşekkürü bir borç bilirim.

Elimizden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya devam edeceğiz.

Diğer arkadaşlarıda ayrıca tebrik ederim.

zafer

Super Moderator
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
OFFICE 2003 TÜRKÇE
OFFICE 2010 TÜRKÇE
Merhaba

Layık olmak ne demek ciddi olarak söylüyorum sizler bu forumun herşeylerisiniz.

Tekrar foruma katkılarınızdan dolayı teşekkürler.

zafer

Super Moderator
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
OFFICE 2003 TÜRKÇE
OFFICE 2010 TÜRKÇE
Merhaba

Forum içinde paylaşımcı ve Excel bilgisi iyi olan epey arkadaşımız var. Acaba böyle bir ayrım yapmak doğru mu
Bence doğru. Her gününü bu foruma ayıran ve office programlarını öğrenmek isteyen arkadaşlara yardım için çabalayan arkadaşların yerleri budur.Hepside istinasız konularında uzmandır.Sizin gibi

Office programlarını bilen ve katkısı olan her arkadaşda uzman olabilir.

Son düzenleme:

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn. Necdet bey alçakgönüllü davranıyor ama aynı hisleri bende paylaşıyorum.

Sn AS3434

Excel bilgisinin çok üst düzey olması bizler için yeterli bir kriter değildir. Biz, sizlere özellikle paylaşım konusunda gösterdiğiniz uzmanlık nedeniyle saygı duyuyoruz. Sizler sadece başkalarına yardım amacıyla özel hayatınızdan fedakarlık ederek foruma vakit ayırıyorsunuz. Bizce en iyi uzmanlık paylaşım uzmanlığıdır.

Zaman içerisinde daha bir çok üyemizde bu gruba dahil olacaktır, hiç kimsenin endişesi olmasın.

AS3434

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
M.Office/Excel 2007 Türkçe
Sn leventm , Sn Zafer

Yanıtlarınız ve beni bu ünvana layık gördüğünüz için teşekkür ederim.
Diğer arkadaşlarımı da kutlar başarılarının devamını dilerim.

Ayrıca
leventm
Bizlerde size, katkıda bulunabileceğimiz , böyle güzel ve nezih bir siteyi hiçbir fedakarlıktan çekinmeden sunduğunuz için teşekkür ederiz.

hamitcan

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe
Teşekkür ederim.

Saygıdeğer form yönetici, moderatör ve diğer form üyesi arkadaşlarım,

Öncellikle bana böyle önemli bir ünvanı layik gördüğünüz için çok teşekkür ederim. Yaklaşık üç yıldır bu siteye üyeyim. Ve bu üç yıl içerisinde de bu siteden, çok önemli bilgiler edindiğimi söylemek isterim. Bu siteye katkım ise, öğrendiklerime kıyasla çok azdır herhalde. İnanın, sanal alem içinde böyle bir arkadaşlık ortamı bulacağımı hiç düşünmemiştim. Sitemizin dinanizmi, çalışkanlığı, yenilikçiliği inanılmaz. Sorulara verilen yanıtlar o kadar hızlı ki, inanın bu akışı, bazen takip etmekte zorlanıyorum. Herkes her an, bilgisi dahilinde, birbirine yardım etmeye çalışıyor. Hele siteye yeni üye olan arkadaşların sözlerini hiç unutmuyorum..“ Yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar, umarım benim de siteye daha sonra bir katkım olur.”. Bu şekildeki yazıları gördüğümde, mutluluğum bir kat daha artıyor. Daha çok söylenecek şey var ama hepsini yazıya dökmek imkansız. Ayrıca, bu ünvan, diğer uzman arkadaşlarıma da hayırlı olsun.

Son olarak, topluma yaptığı bu önemli katkılarından dolayı www.excel.web.tr üzerinde emeği geçen herkese teşekkürlerimi bildiririm.

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
Özel kişi
Hepinizi tebrik ederim beyler.

Başarılarınızın devamını dilerim...

Syn uzmanlarım,

hepinize ve hepimize hayırlı olması dileğimle, en samimi duygularımla sizleri tebrik ederim.

Son düzenleme:

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Win7 Home Basic TR 64 Bit

Ofis-2010-TR 32 Bit
Merhaba.
Sayın üstadlarımın uzmanlıklarını kutlarım.
Hayırlı olsun.:cool:

hamitcan

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe
Değerli arkadaşlarım, ben de şahsım adına hepinize tekrar teşekkür ederim. İnanın, bugün, benim en mutlu günlerimden biri oldu.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 TR
Türkiye'nin en büyük ve en kaliteli platformunun değerli yöneticileri ve üyeleri,

gerçekten çok yerinde bir hamle ve çok güzel bir fikir olmuş. herkese katkılarından dolayı teşekkür ederim.

ayrıca bu ünvana layık görülen sayın üstadlarımı da tebrik eder, telif hakkı yalnızca bir teşekkür olan ve bizlere ışık tutan değerli çalışmalarını ve fikirlerini paylaştıkları ve paylaşmaya devam edecekleri için tekrar teşekkür ederim.

Sayın Levent Bey'in de dediği gibi bu grup için daha çarpıcı bir ifade bulunabilir bence. tüm sanal platformlarda kullanıldığı için "admin" ve "moderatör" ifadelerine alışmıştık ama, "uzman" kelimesi bana biraz soğuk geldi. daha önce kullanılmamış ve sayın üstadlarımızı daha iyi ifade eden başka bir şey bulsak daha iyi olur kanısındayım. söylediklerim yanlış anlaşılmasın sadece bir fikir. diğer üyelerimizin de bu konuyu düşünmelerini istiyorum sadece.

herkese tekrar teşekkür ediyor, sayın üstadları tebrik ediyorum.

saygılar.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 TR
bir fikrim daha var değerli üstadlar,

forum içinde zaten uzman grubundaki üstadları görüyoruz ama, bu başlık altında bu ünvanın kimlere verildiğinin yayımlanmasının güzel olacağı kanaatindeyim.
bizde bir kural vardır.:)
"Ödül herkesin önünde, ceza ise başbaşa verilir"

bu isimlerin yayımlanmasının değerli üstadlarımızın onore edilmesi bakımından da yerinde olacağını düşünüyorum. bunu hakediyorlar bence.

saygılar.

Excel Vers. ve Dili
M.Office Excel 2003 Tr.
Yeni açılan Uzman Grubuna seçilen arkadaşlarımızı en içten dileklerimle tebrik ederim. :bravo:

Excel Vers. ve Dili
OFFICE 2021 Türkçe
Merhabalar
Sayın üstadlarımın uzmanlıklarını kutlar başarılarının devamını dilerim
Saygılarımla