ÜCRET BORDROSU İSTEK

Excel Vers. ve Dili
EXCEL2003,TÜRKÇE
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
25-06-2021
Merhabalar,
Bende ücret bordrosu konusunda yardımlarınızı bekliyorum. Excel tablosunda nasıl olacağı hakkında kısaca bilgi verdim.

örneğin: net ücret:agi dahil 2229 tl bunun üstüne 8 saat mesai (varsa tabiki), resmi bayramlar (o ay bayram varsa) net ücretin üstüne dahil edilip bes yada avans düşülerek kalan net ücreti bulmak istiyorum.
ayrıca normal kazanç asgari ücret olacak, arada çıkan fark ise yolluk yada harcırah olarak belirlenecek.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
Merhaba
Kısıtlı bilgi ile sorunuza cevap bulabileceğinizi sanmıyorum.
Ekte, şirkette kullandırdığım puantaj ve bordro dosyası var.
İnceleyiniz.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
EXCEL2003,TÜRKÇE
25-06-2021
Merhaba,
Bütün işlemler asgari ücrete göre hesaplanacak.
Mesela personelimizin biri 1800+agi (örnek300tl)toplam 2100 net ücret alacak. buna ilaveten kaç saat mesai çıktıysa mesela 8 saat, ve resmi bayram varsa eğer bunlarıda ilave edip net 2300tl olacak. burada mesai ve resmi bayramlar asgari ücretten hesaplanacak. personelin brüt ücretide asgari ücret olacak aradaki fark ta yolluk yada harcırah olarak ilave edilecek.

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
Merhaba,
Bütün işlemler asgari ücrete göre hesaplanacak.
Mesela personelimizin biri 1800+agi (örnek300tl)toplam 2100 net ücret alacak. buna ilaveten kaç saat mesai çıktıysa mesela 8 saat, ve resmi bayram varsa eğer bunlarıda ilave edip net 2300tl olacak. burada mesai ve resmi bayramlar asgari ücretten hesaplanacak. personelin brüt ücretide asgari ücret olacak aradaki fark ta yolluk yada harcırah olarak ilave edilecek.
Program siparişi gibi olmuş, siz taslak dosya hazırlamadan kimsenin size yardım edebileceğini sanmıyorum.
Ya taslak bir şeyler hazırlayarak yardım almaya çalışın ya da profesyonel yardım talebinde bulunun.

Not: Profesyonel yardım talebiniz olursa ben ilgilenemem.

Excel Vers. ve Dili
EXCEL2003,TÜRKÇE
25-06-2021
teşekkür ederim ckarabacak.