TEŞEKKÜRLER

Excel Vers. ve Dili
2010 Türkçe
Excelin E'sini bile bilmiyorken, basit bir toplama işleminin dahi nasıl yapılacağını bilmiyorken iş gereği ihtiyaç duyduğum çalışma kitabımı bu site sayesinde, buradaki ustalar sayesinde 2 aylık bir süreç sonrasında aşağıdaki çalışma kitabımı oluşturdum.

Emeği geçen ; @askm , @Necdet , @dalgalikur , @netzone , @Ömer BARAN , @Orion1 , @İdris SERDAR , @turist , @ÖmerBey , @çıtır , @Korhan Ayhan , @YUSUF44 , @yanginci34 , @hexadesimal , @excel41 , @cengizdemir72 , @hamitcan , @veyselemre , @Haluk hocalarıma ve böyle bir forum sitesi açıp bu kadar değerli hocaları bir çatı altında toplayarak, excel konusunda yardıma ihtiyacı olanların sorunlarını çözmesine imkan verdiği için @Hüseyin hocam çok teşekkür ediyorum.

https://www.dosyaupload.com/616o

turist

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2013 64Bit
English
Sayın recepkull ,
Özenle ve emekle hazırladığınız dosyanızda, bir parça dahi katkımız olduysa ne mutlu bize.
Değerli davranışınız ve kıymetli düşünceleriniz için şahsen ben size çok teşekkür ederim, sağ olun, var olun.
Muhabbetle, iyi çalışmalar.

Ömer BARAN

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 ( 32 bit ) TÜRKÇE
Maşallah. Özenli, titizlikle uğraşılmış, çok emek harcanmış bir çalışma ortaya çıkmış.
Tebrik ederim Sayın @recepkull .

Katkımız olmuşsa ne mutlu bize.

Başka üyelere destek olurken görmek dileğiyle.
.

Hakan ERDOST

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe (Ev)
Excel 2013 Türkçe (Okul)
Tüm arkadaşlar gibi ben de bu nazik davranışınızdan dolayı teşekkür ediyor, katkım olduysa ne mutlu diyorum...

askm

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2010-2016
Dosyanızın neresinde katkım olduğunu hatırlamasam da yardımımız oldu ise ne mutlu. Nazik davranışınızdan dolayı teşekkür ederim.

Muzaffer Ali

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 Türkçe
Nezaketiniz, üslubunuz ve her şeyden önemlisi öğrenme odaklı yaklaşımınızdan dolayı ben de teşekkür ederim.
Bir önerim olsun.
Dosyanız çok komplike olmuş. Excel'in ne zaman ne yapacağı hiç belli olmaz, seni yarı yolda bırakabilir. Dosyanı sık sık yedek alarak saklamanı tavsiye ederim.
Dosyanın boş bir yedeği ve her gün akşamında bir yedek olmak üzere mutlaka yedeklemeni öneririm.

Excel Vers. ve Dili
2010 Türkçe
Nezaketiniz, üslubunuz ve her şeyden önemlisi öğrenme odaklı yaklaşımınızdan dolayı ben de teşekkür ederim.
Bir önerim olsun.
Dosyanız çok komplike olmuş. Excel'in ne zaman ne yapacağı hiç belli olmaz, seni yarı yolda bırakabilir. Dosyanı sık sık yedek alarak saklamanı tavsiye ederim.
Dosyanın boş bir yedeği ve her gün akşamında bir yedek olmak üzere mutlaka yedeklemeni öneririm.
Dosyamın yavaş çalışmasının sebebi de bundan olabilir mi hocam.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muzaffer Ali

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 Türkçe
Dosyanın hangi bölümü yavaş çalışıyor? Bakıp inceleyelim.

yanginci34

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel2016
Sayın recepkull bu nazik davranışınız için asıl ben teşekkür ederim. Hoca diye hitap edip te o değerli büyük Hocalarımın listesine benide dahil etmişsiniz bu yapmış olduğunuz mübalağa ile beni onurlandırdığınız için ayrıca teşekkür ederim.

hamitcan

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe
Sayın @recepkull@ öncelikle düşünceleriniz için teşekkür ederim. Bu Forum umarım yıllarca devam eder. Umarım bizden sonra da foruma katkıda bulunacak arkadaşlar çıkar ve bu forumu daha ileriye götürür. Forumdaki heyecanın hiç bitmemesi dileğiyle...Emegi gecen herkese tesekkurler

ÖmerBey

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2007 Türkçe
Biraz geç olmuş ama yine de belirtmek istedim: Bu güzel teşekkür için asıl ben teşekkür ederim. Yaptığımız ufacık bir yardım için dahi olsa böyle güzel geri dönüşlerin benim için çok kıymetli olduğunu söylemek isterim.
İyi çalışmalar, işlerinizde başarılar dilerim...