taksit tablosu

Excel Vers. ve Dili
2003 office türkçe
merhaba excel üstadları. ekte örneğini verdiğim tabloda excelin bana yapmasını istediğim kriterleri yazdım. bunun dışında sorucağınız sorularıda cevaplıyabilirim. ilginiz için şimdiden tşk ederim.
bu sırada excelde çok da iyi sayılmam yapmam gerekenleri açık bi dilde yazmanızı rica ederim.

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
ne istediğin konusunda ben pek bişey anlamadım.anladığım kadarıyla yapılması o kadar zor şeyler istememişsin gibi geldi.fakat tam olarak ne istediğini anlayamadım.daha açıklayıcı sorarsan cevap okadar kolay olur.

Excel Vers. ve Dili
2003 office türkçe
siz bana anlamadığınız yerleri sorun ben cevap vereyim.

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba
syn isumerli, tablonuz yatayda çok uzun. bu sebeple takip etmek zor oluyor.
YTL ve $ ödemelerini aynı tabloda yapmayıp ayırsanız, (ytl için farklı $ için farklı tablo) daha kolay çözüm bulunur.
62 sütun kullanmışsınız, bir sağa bir sola dönüp hangi hücrede ve vardı, nasıl olmalı diye bakmaktan şaşı olacağız :)

Excel Vers. ve Dili
2003 office türkçe
syn uzmanamele dolar ile ytl yan yana olmalıki ben ytl rakamını yazdığımda doları doğru yatırmışmı yatırmamışmı aynı zamanda görmem için. eğer bankaya müşterilerimiz dolar yatırsaydı o zaman dediğiniz olurdu. ama şu an benim için önemli olan dolar olarak taksidini tam ödemesi. bu gördüğünüz tablo bende yaklaşık 30.000 satır...

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba
"BL2" Hücresine
=S2+W2+AA2+AE2+AI2+AM2+AQ2+AU2+AY2+BC2+BG2
"BJ2" Hücresine
=EĞER(BL2=C2;"Taksidi Biten";"Taksidi Devam Eden")
yazın, çözümün 1. taksidi. :)

Excel Vers. ve Dili
2003 office türkçe
syn uzamanamele b2 hücresinde sizin toplama işleminiz var. 1 adımı anladım. bide benim excel ingilizce :)

Excel Vers. ve Dili
2003 office türkçe
yardımmmmmm

arkadaşlar bu benim için inanın çok önemli ne olur şu işe bi el atın .... şimdiden tşk

Excel Vers. ve Dili
2003 office türkçe
problemi ben mi anlatamıyom yoksa istediğim şey imkansız mı anlamadım?

Excel Vers. ve Dili
2003 office türkçe
herkeze hayırlı bayramlar, şu konuyu bidaha gündeme getiriyim dedim belki el atan olur???

Excel Vers. ve Dili
office 2000 excell english
Merhaba İsumerli

Ekteki tabloda küçük bir çalışma yaptım. Belki çalışmanda sana yardımcı olabilir düşüncesiydeyim.