Sayfaların Tümüne Formül Girmek

ekteki excel dosyasındaki gib 15 sayfam var benim istediğim son endeksi
bir sonraki bilgileri giriceğim zaman ilk endeks yapsın bunun için ne yapmam lazım makro falanmı nasıl bir şey yapmam lazım teşekkürler

Edit xxrt:"selam arkadaşlar önemli bir soru" Soru başlığı " Sayfaların Tümüne Formül Girmek" Olarak değiştirildi.

X

xxrt

Misafir
Merhaba,
D12 Hücresine =B14
F12 Hücresine =D14 yazın bu şekilde devam eder....Eğer anladığım buysa...

bütün hücrelere nasıl uygulayacam bunları her ay ben bilgileri giriyorum tabiki diğer ay gireceği zaman son endeks ilk endeks oluyor bunun gibi 15 adet sayfa var bunları tek tek girmiyim diye bir yok varsa kolaylık açısından böyle düşündüm ama nasıl yapılacağını bilmiyorum bilen arkadaş varsa teşekkür ediyorum..paylaşırsa bilgisini

X

xxrt

Misafir
Ben yukarıdaki 15 dosyanı dikkate almamışım..
Eğer Sayfaların içindeki tüm çielgeler aynı hücrelerde ise yani sayfa1 ile diğerlerinin içindeki çizelgeler birebir aynı ölçü ve hücrelerdeyse;
Sayfa1'in üzerinde sağ tuşu tıklat >Tüm sayfaları seç daha sonra yukarıdaki formülleri işle,sayfaları çöz hepsine formü girilmiş olacak...
Eğer değillerse..size bayağı iş var.

Excel Vers. ve Dili
office 2007 tr
arkdaşım ben denedim gayet başarılı
benim yolum farklı ama aynı yere çıkar; sayfa 1 i tıkla ctrl tuşuna basılı tutarak mausla diğer sayfaları seç (kaç sayfa var ise) ve daha sonra ekranda görülen sayfaya xxrt nin verdiği bilgileri yaz ve daha sonra herhangi bir sayfayı maus ile tıklıyarak seçili durumdan kurtar ve kontrol et ben denedim oluyor.