Pos Takip Programı

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2010 TR
Selamun aleyküm herkeze hayırlı ramazanlar dilerim öncelikle. Ben iş yerimde 4 bankanın POS cihazını kullanmaktayım. Bu poz cihazlarının bankayla çalışma şartlarım meselam şöyle;

- Akbank %2 komisyon 2'den 12'ye kadar taksit yapabilirim aynı faiz oranıyla. Lakin taksit yaptığım zaman taksit sayısı kadar ay ay hesabıma geçiyor. Eşit taksit oranıyla 30 gün.

- Garanti bankası %2.18 komisyon ile 2'den 12'ye kadar taksit yapabiliyorum faiz oranı yine sabit. Ve yine aydan aya geçiyor hesabıma.. Yanlız ilk taksit 40 gün sonra diğer taksitlerde 30 gün arayla geçiyor.

2 örnek verdim arkadaşlar bütün bankaların faiz oranları, ilk taksit günü, sonraki taksit günleri farklı... Toplam şimdilik 5 bankayla çalışıyorum. Ben bunları takip edemiyorum karakalemle arkadaşlar Allah rızası için bu konuda bana yardım edermisiniz excel tablosuyla yapabilirmisiniz?

İstediğim özellik taksit gün sayısını otomatik olarak yazsın. Kesintiyide otomatik hesaplasın. Hangi tarihte hesabıma geçecek buda yazsın istiyorum.

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2010 TR
güncel arkadaşlar... yapana olmadı kontör bile alabilirim :)

Excel Vers. ve Dili
office 2007
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
02.04.2020
aynı dert bendede var kardeşim yardımcı olan bir arkadaş çıkmadı malesef birkaç yerde var ama ödeme taksitlendirme işlemi yapıyor komisyon kesintileri verilen puanlar ve gün hesaplarını yapan bir prıogram yok malesef

evet ben forum yöneticilerinden rica ediyorum bu konuyla ilgilenirlerse sevinirim

muygun

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 Türkçe
banka pos takip

aynı dert bendede var kardeşim yardımcı olan bir arkadaş çıkmadı malesef birkaç yerde var ama ödeme taksitlendirme işlemi yapıyor komisyon kesintileri verilen puanlar ve gün hesaplarını yapan bir prıogram yok malesef

evet ben forum yöneticilerinden rica ediyorum bu konuyla ilgilenirlerse sevinirim
Merhaba;
Örnek dosya olmadan çözüm üretmek zor.
Neyse eki inceleyin.
Gereken değişikliği (varsa) kendiniz uygulayın.
İyi çalışmalar.

Ekli dosyalar