Mouse imleci sürekli ekranın sağına kayıyor

tamer42

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 İngilizce
Arkadaşlar merhaba,
herkese iyi haftalar
Birkaç gündür ilk defa karşılaştığım bir sorunla uğraşıyorum, bir türlü çözemedim.
daha önce Laptop’ u büyük ekrana bağlı çalışıyordum, büyük ekrandan çıkarınca; masa üstü sağ kenarda bazen bir dikdörtgen şekli , bazen de yarım daire şekli ortaya çıkıyor ve mouse’ u sürekli o noktaya çekmeye çalışıyor , sonrasında ekteki gibi bir menü çıkıyor. dikdörtgen şekil ve menü sırayla tekrar edip duruyor. Dolayısıyla mouse imlecini sürekli kendilerine doğru çekmeye çalışıyorlar. Bir yerde çalışırken mouse imleci sağa kaçıp gidiyor

ekran ayarlarına falan baktım, yalnız sorunu çözemedim; sizler karşılaştınız mı daha önce böyle bir durumla;

yardımcı olursanız çok sevineceğim.

Ekli dosyalar

YUSUF44

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
İş : Ofis 365 - Türkçe
Ev: Ofis 365 - Türkçe
İki ekranla çalışma gibi bir durum mu var acaba? Denetim masasında kaç tane ekran görünüyor?

tamer42

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 İngilizce
İki ekranla çalışma gibi bir durum mu var acaba? Denetim masasında kaç tane ekran görünüyor?
Yusuf Hocam bendeki cihaz aynı zamanda dokunmatik ekran, yani tablet gibide çalışabiliyor.
Denetim masası görüntülerini ekledim,
Mouse imleci bir yerde iken birden bulunduğu yerden atıp, sağ kenara götürüyor. sağ kenarda tutmaya zorluyor.

mouse masaüstünde iken sürekli sağa gitmeye çalışıyor, sanki sağ kenardan bir şey tetikliyor.
ilginize teşekkürler

Ekli dosyalar

YUSUF44

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Başlat'a çoklu ekran yazıp "Çoklu ekranları yeniden Düzenle" ekranını bir inceleyin. Belki sistemin unutamadığı başka bir ekran bağlı görünüyordur.

YUSUF44

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Bir de şu var:

tamer42

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 İngilizce
"Birden Çok Ekran" alanında;

"Algıla" dediğimde "Başka Ekran algılanmadı"

mesajını yazdı.

Ekli dosyalar