Kütüphane Takip Programı

Muzaffer Ali

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 Türkçe
Merhaba.

Yaptığım araştırmada ücretsiz bir kütüphane programı olmadığını gördüm ve bu hayırlı işlerde katkım olmasını düşünerek bir Kütüphane Takip programı yazdım
Dileyen programı istediği gibi kullanabilir, çoğaltabilir.
Ücretsiz olmak koşulu ile dağıtabilir.

Programa ilgi duyanların, inceleyenlerin herhangi bir hata ile karşılaşması durumunda buradan benimle iletişime geçmesini rica ederim.
Programın gelişmesinde katkısı olan sayın @bafralifatih55 'a teşekkür ederim

https://s2.dosya.tc/server16/enq1vm/Kolayca_Kutuphane_10.zip.html

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

YUSUF44

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
İş : Ofis 365 - Türkçe
Ev: Ofis 365 - Türkçe
Elinize, emeğinize sağlık. Çok güzel olmuş.

YUSUF44

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
İş : Ofis 365 - Türkçe
Ev: Ofis 365 - Türkçe
Geliştirmek amacıyla çeşitli raporlar alınabilmesi ( hangi kitap kimde, süresi geçen kitaplar, en çok kitap okuyanlar, en çok okunan kitaplar vs) özellikleri eklenebilir.

EmrExcel16

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 365 Türkçe
Hayırlı işlere katkılı bir çalışma olmuş , emeklerinize sağlık .

Muzaffer Ali

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 Türkçe
Geliştirmek amacıyla çeşitli raporlar alınabilmesi ( hangi kitap kimde, süresi geçen kitaplar, en çok kitap okuyanlar, en çok okunan kitaplar vs) özellikleri eklenebilir.
Evet raporlama ve kitabın geri getirilmesi gereken tarihe göre hatırlatıcı eklemem gerekiyor.
Müsait bir zamanda onları da ekleyeceğim.

Excel Vers. ve Dili
Ağırlıklı olara 2003,2007,2010
Merhaba.

Yaptığım araştırmada ücretsiz bir kütüphane programı olmadığını gördüm ve bu hayırlı işlerde katkım olmasını düşünerek bir Kütüphane Takip programı yazdım
Dileyen programı istediği gibi kullanabilir, çoğaltabilir.
Ücretsiz olmak koşulu ile dağıtabilir.

Programa ilgi duyanların, inceleyenlerin herhangi bir hata ile karşılaşması durumunda buradan benimle iletişime geçmesini rica ederim.
Programın gelişmesinde katkısı olan sayın @bafralifatih55 'a teşekkür ederim

Sayın dalgalikur üstat yaptığınız çalışma çok güzel ve yararlı bir çalışma fakat kitap listesini excelden alacak ve excele aktaracak münüler çalışmıyor. Ayrıca üye listesini de excelden transfer etmesi için gereli çalışmaları yapıp yapmadığınızı merek ediyorum. Şu hali ile menüler aktif olmadığından çalışmıyor.

Muzaffer Ali

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 Türkçe
Şu anda çok yoğun bir tempoda çalışıyorum. Onun için ilgilenemiyorum. Müsait olduğumda ilk iş benim de eklemek istediğim sizin bahsettiğiniz özellikleri ekleyeceğim. Aklımda başka özelliklerde var ama bakalım inşallah ileride ilgilenebilirim.

Excel Vers. ve Dili
Şu anda çok yoğun bir tempoda çalışıyorum. Onun için ilgilenemiyorum. Müsait olduğumda ilk iş benim de eklemek istediğim sizin bahsettiğiniz özellikleri ekleyeceğim. Aklımda başka özelliklerde var ama bakalım inşallah ileride ilgilenebilirim.
Teşekkür ediyorum. İnşallah bekliyoruz. Saygılar

Excel Vers. ve Dili
Teşekkür Ediyorum Sağ Olun Var Olun. Kolay gelsin. saygılar

mehmetrezanli

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
türkçe
Bu Güzel paylaşımınız için Teşekürler.iyi geceler Dilerim

erd5334

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel 365
sayın hocam emeğiniz için teşekkür ederim. programı hangi kodlama dili ile yazdınız eğer c# ise yoğunluğunuzu göze alarak eklenmek istenen şeylerde yardımcı olabilir ekstra özelliklerde ekleyebiliriz programınıza geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Muzaffer Ali

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 Türkçe
Tamam o zaman sizinle paylaşacağım.
Akşam arşivimi bir karıştırayım.

Mahir64

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Excel 2013-Türkçe
Excel 2016-Türkçe
Paylaşım için teşekkürler. Elinize sağlık.

ahmetinal.95

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe
Merhabalar,

Programınıza forumda bugün denk geldim, ellerinize sağlık. Çok işe yarar bir program, kişisel olarak da kullanılabilir bence.

Denemek için bir tane rastgele kitap ekleyip daha sonra silmeye çalıştığımda şu hatayı alıyorum:234177

Aslında herhangi bir üyeye verme işlemi de gerçekleştirmemiştim.

Bilginize.

Muzaffer Ali

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 Türkçe
Şimdi kontrol ettim evet dediğiniz gibi oluyor.
O hata düzeltilebilir.

Son düzenleme: