işçi maas ve puantaj hesap prg

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
yevmiye ile günlük çalışan sigortalı işçi çalıştıranlar için siz sadece işçinin yevmiyesini ve çalıştıgı gün adedini yazıyorsunuz size bürüt net gelir vergisi tutarı işçi işsizlik vergi muafı hesabını yapar işçiye ne ödenecek rapor olarak alınabilir açık kodlu geliştirilmeye musait bir program sizlerle paylaşyım dedim

yeniden eklendi forumda veriler silindiği için

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Sayın simendifer, elinize sağlık.. Bu yönde bir çalışmaya ihtiyacı olanlar için çok pratik bir program olmuş..

Saygılar..

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Hocam sizinde ellerinize bilginize saglık ne ögremdimse sizin gibi degerli hocalarımdan teşekkür ederim bu programın oluşumunda yardımını her zaman esirgemeyen size sayın modalıya alpeki99 da yeni54 şimdi aklıma gelmeyen alınmasınlar karşılıksız yardım eden tüm formdaki arkadaşların daha önce yapmış oldukları programlardan alıntılarla yapılmıştır onlarada teşekkür ederim bilgi paylaştıkca çogalır felsefeni güden arkadaşlara hediye olsun onların eseridir

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-05-2025
Teşekkür

Sn. simendifer;

Paylaşımın ve katkın için sonsuz teşekkürler. Her şey gönlünüzce olsun.

Excel Vers. ve Dili
2003
böyle bir programa ihtiyacım var yalnız açamadım.ricam pass nedir açamadım .yardımcı olursanız sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
sayın volvo35tr program açık kodludur hiçbir şifre kısıtlama yok her halde zıpla açmayı denediniz programı winrarla açın yeri gelmişken sayın kucuksengun sizinde yardımınız dokundu sizede sayın ayhan2122 ye teşekkür ederim gelir vergisi hesaplamasının onu verdiği formulle yaptım bundan sonra saatle ve sendika üyeliği olan kamuda çalışan işçiler için olan versiyonu yapmaya çalışacagım yakında biter insaallah

Excel Vers. ve Dili
access
Paylaşım için çok teşekkürler Sayın simendifer

Excel Vers. ve Dili
office 2003 türkçe
Elİnİze SaĞlik Allah Emeklerİnİzİ BoŞa Çikarmasin GÜzel Bİr ProĞram

Excel Vers. ve Dili
2003
Eline sağlık arkadaşım,böyle bi çalışmayı bizlerlede paylaştığın için teşekkür ederim,yanlız benim sizden bi ricam olcak kullanımı ile ilgili kısa bi mail atarmısın,şimdiden teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
üretim planlama
hocam programın son bittiğinde yaptığın ayarları anlatabilirmisin yani dizayn kısmını nasıl gizliyorsunuz teşekkürler birde access olmayan bir pc dede çalışırmı

Excel Vers. ve Dili
2003 EXCEL
tşk paylaşım için

puantajda yazdığım yevmiyelerin toplamı ve ay başında işçiye verilecek para otomatik olarak veriyomu yoksa ben mmi yapamadım şimdiden teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
2003 EXCEL
yada kullanımı le ilgili mail felan atarsanız çoook memnun olurum.paylaşım için tşk.

skat

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2019
13-11-2024
Emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
kullanımı hakkında

kullanımı hakkında video resmi ektedir

Son düzenleme:

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
29-05-2025
Sayın simendifer;

Video resmini Media Player 11 ile çalıştıramadım.

Teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
programı çalıştırırken ilk önce alt formdan hangi ayın bordosu yapılaksa o ayı açılır listeden seciyoruz enterle işçinin o ayki asgari üçret günlük degerini giriyoruz ve kaç gün çalıştıgını gün sütününe giriyoruz hepsi bu kadar program kendisi otomatik olarak tüm degerleri hesaplıyor işçinin alacagı maaşı buluyor
Media Player clasic te çalışıyor elimde olan ekran görüntüleyici program bu şekilde kaydediyor iyi bir kaydedicisi olan varsa bir zahmet ekleyiversin koılay gelsin

son olarakta yeni asgari gecim indirimi ilave ettim isim soyad girdikten sonra kişinin durumu nu seciyorsunuz evli bekar çocuklu bu özellik te maaşın üzerine ilave ediyor elegecen net maaşı alabiliyorsunuz gene yardım bölümünden yardım alabilirsiniz program ekte

arkadaşlar forumda veri kaybı oluştugundan yeniden ekliyorum

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003 office türkçe
ben linkleri açamıyorum bunun bir yolu mu mu var yoksa linkler mi çalışmıyor?