excel ve animasyonlar arasındaki ilişki

Excel Vers. ve Dili
2003
selam arkadaşlar ben excel ile animasyonlar arasında bir ilişki olup olmadığını soracaktım.
excel de animasyon nasıl yapılır demiyorum sadece bir yorum yada açıklama istiyorum.
excelde animasyon yapılabilirmi yapılabilirse excelle yapılmış bir animasyon varsa eliniz de onuda eklerseniz sevinirim. ama sadece excel ile yapılmış bir animasyon...

Excel Vers. ve Dili
2003
arkadaşlar ikinizede teşekkür ediyorum fakat ben programlardan pek anlamıyorum. sn anemos bir çalışma yapmışsın eminim faydalıdır ama ben sadece animasyonlar ile excel arasında nasıl bir ilişki var onu istiyorum. kendi fikirlerinle anlatmaya çalışırsan sevinirim. bu benim ödevim o yüzden yazdıkların benim için önemli. ayrıca bayrak animasyonunu indirdim ama hareketli olarak çalıştıramadım. güvenlik seviyesinden falan bahsediyo tam anlamadım direkt çalıştıramazmıyım ayarlarına girmeden..

Zeki Gürsoy

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2019 (64 bit) - Türkçe
Sonuçta Excel'de de Visual Basic Editörü olduğundan tüm bu animasyonlar "Visual Basic" ile yazılmıştır.

Kısa ve öz oldu ama umarım açılayıcı olmuştur.

Doğrudan çalıştırmak için "Güvenlik Düzeyi" "Düşük" ayarlayın, dosyayı yeniden çalıştırın.

Excel Vers. ve Dili
2003
merhaba
arkadaşlar elinizde excel de yapılmış bayrak animasyonundan farklı animasyonlar var mı... ÇOK ACİL