• FORUMU MOBİL UYGULAMADAN TAKİP EDİN

Forumu isteyen üyelerimiz Tapatalk (Harici bir hizmet) üzerinden mobil uygulamadan takip edebilirler.
    iOS için : https://itunes.apple.com/app/id307880732?mt=8
    Android için : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quoord.tapatalkpro.activity
    adreslerinden indirebilirsiniz.

Bir iki haftaya da foruma özel kendi uygulamamız yayında olacak.
ALTIN ÜYELİK Hakkında Bilgi
-----------------------

..::.. Excel Arşivimi Satıyorum - Bölüm I ..::..

Murat OSMA

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365
Merhaba Ezgi Hanım,
Görselde de belirtildiği gibi, bu kampanyamız 30 Haziran'a kadar geçerliydi.
Ara ara böyle kampanyalar, indirimler yapıyoruz, dilerseniz takip edebilirsiniz.

İyi günler.

Ahmet_Acer

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2013, Türkçe
Merhaba Turgay Bey,
Mail adresinize gerekli bilgilendirme gönderilmiştir.
Fakat Delivery Subsystem <POSTMASTER@excelvba.net> adresinden geri dönüş oldu.
Ulaşıp ulaşmadığını bildirirsiniz. İlaveten birazdan size özel mesaj olarak da göndereceğim.
Saygılar

Günaydın Erdal Bey,
Mail adresinize gerekli bilgilendirme gönderilmiştir.
Saygılar
Merhaba Samet Bey,

Düşünceniz için teşekkür etmekle beraber, arşivin faydalı olduğuna sevindim. :)
Ayrıca arşivi satın alan üyelerin de artık diğer üyelere yardımcı olduğunu da gözlemliyorum, bu da ayrıca mutluluk verici bir durum.
Yıllardır çalıştığım ve eğitim verdiğim her firmada, hiç kimsenin Excel ile ilgili vakit kaybetmesini istemedim.
Şu anda da, zamanında bizlerin bu işi öğrenmek ve kaynak bulmak için harcadığımız zamanın düşünüyorum da, keşke o zaman bu şekilde hazırlanmış bir arşivi sahip olabilseydim diyorum.

Bu arşiv ile üyelerimiz, Google'da aramak ya da forumda soru sorup yanıt bekleyip vakit kaybetmek yerine, klasör içerisinde anahtar kelimelerle arama yaparak, yardım almak istedikleri konu ile ilgili birçok örnek dosyalara ulaşabilecekler. İlk mesajdaki resimde de görüldüğü gibi, Fonksiyonlardan (Formüllerden) tutun da, Hazır Programlara, UserForm ve Diğer Nesnelerle ilgili örneklere, Mail Gönderme, Web Sayfasından veri alma örneklerine, Veritabanı uygulamalarına vs. vs. vs. kadar 7.700 adet dosya mevcuttur.

Yeni başlayan, öğrenmek isteyen ve kendini geliştirmek isteyen tüm üyelerimize tavsiye ediyorum. (Sizin de değindiniz gibi; arşiv için talep ettiğim ücret sadece sembolik bir rakam.)

Selamlar, saygılar.
..::.. Online Excel Arşivi ..::..

SON MESAJA BAKINIZ!

Belli aralıklarla Geniş Excel ve VBA Arşivimi bölüm bölüm satmayı plânlıyorum.

Bu bölümde tam 7700 farklı dosya var ve Excel ve VBA (Makro) ile ilgili aradığınız ne varsa bu arşivin içerisinde mevcut.
Arşivde neler olduğu ile ilgili genel başlıkları resimde görebiliyorsunuz.
Oldukça düzenli ve her konu kendi başlığı altında toplanmıştır.
Aradığınız her ne ise ona ulaşmanız çok basit.
Excel ile işi olan, uğraşan herkesin elinin altında (bilgisayarında) olması gerektiğini düşünüyorum.
Özellikle arşivin bu ana bölümü sayesinde; bir başkasına ihtiyaç duymayacak ve her işinizi kendiniz çözebilecek duruma geleceksiniz.

Uzun uzun anlatmaya gerek duymuyorum.
Eğer bu arşive sahip olmak istiyorsanız; benimle mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Not: Sanılanın aksine yüksek bir ücret talep etmiyorum. Herkesin alabileceği mâkûl bir ücretle satışını gerçekleştiriyorum.

Arşivin satış bedeli: 30 TL

mail adresim: muratosma@excelvba.net veya murat@muratosma.com
mailde kullanıcı adınızı da belirtmeyi unutmayın lütfen.

Selamlar, saygılar

[YOUTUBE]b_Jx9gjn9lA[/YOUTUBE]

bavehemrin@gmail.com
adresine hesap bilgilerini gönderebilirseniz sevinirim
Teşekkürler.

Ahmet_Acer

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2013, Türkçe

Murat OSMA

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365
Evet Ahmet Bey, ilgili indirim fırsatını kaçırdınız. Önümüzdeki ay bir indirim daha plânlıyoruz. Bilginiz olsun.
Şu an yalnızca Üye Olduktan Sonra 3 Gün İçinde Paket Satın Alan Üyelerimiz İçin %20 İNDİRİM mevcut.
1531142156784.png

Haluk

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
2010 - İngilizce
Sabriye Hanım, çok acelecesiniz. Muhtemelen ilk önce siteye üye olmanız gerekir....

.

Excel Vers. ve Dili
2016 Türkçe
arkadaşlar excel arşivinde altta online destek var ordan müşteri hizmetleriyle sanırım görüştüm
şimdilik başlangıç paketi satın aldım yeni üye olup alanlara %20 indirim varmış otomatik olarak standart pakete taşıdılar
başlangıç parasıyla standart pakete geçmiş oldum çok iyi oldu :D bi de indirim oluncada aradaki farkı ödeyip vipye geçebiliyormuşum
güzel tarafı bir kere ödeme yapılıyormuş ömür boyu siteden sınırsız indirebiliyormuşum tavsiye ederim çok güzel excell dosyaları var

Murat OSMA

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365
Güzel düşünceleriniz için teşekkürler Sn. EzgiNur (y)
Aramıza hoş geldiniz.

gazolay

Aktif Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
mıcrosoft exel türkçe
EXEL ARŞİVİ NE İŞE YARIYOR...BEN EXEL ÜZERİNDEN PUANTAJ TUTUYORUM İYİSİ İLE KÖTÜSÜ İLE SORUN YAŞAMIYORUM..SORUN VARSA BURANA ARKADAŞLAR BİLGİ VERİYOR...BU SİZDEKİ BANA NE KATIYOR BİR ÖRNEK VEREBİLİRMİSİNİZ LÜTFEN

Murat OSMA

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365
Excel Arşivi'nde kategorilere ayrılmış binlerce hazır Excel dosyaları bulunmakta.
Formüller, Grafikler, Dashboardlar, Hazır Programlar, UserForm Uygulamaları, Finans, Muhasebe, Mühendislik, Satış, Satın Alma, Stok, vs. gibi devam eden birçok alanda uygulamaları barındırmakta. Kısaca; Excel'e dâir her konuda bulabileceğiniz, hazır dosyaların büyük emekle bir arada toplandığı ve bir düzene oturtulduğu, akıllı arama ile aranılan konu ile ilgili dosyaya hızlıca erişebildiğiniz, dosyayı indirmeden hareketli gif resimli içerik görüntüsüne bakabildiğiniz, dosyalar kategorik düzende toplandığı için istediğiniz kategorideki tüm dosyalara da kolayca ulaşabildiğiniz bir platformdur. Ayrıca herhangi bir aylık, yıllık vs. gibi ekstra bir ödeme de yapmadan tek sefer ödeme yaparak, hesabınızla ömür boyu dosya indirebilirsiniz.

Excel Arşivi ile ilgili tüm sorularınızı sitenin sağ alt köşesindeki Online Destek kısmından bize ulaşarak sorabilirsiniz.

Screenshot_1.png

Zaten www.excelarsivi.com 'u incelerseniz size neler katacağını da idrak edebilirsiniz.

Saygılar

Murat OSMA

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365
Kampanya İçin Son 6 Gün!
Fırsatı Kaçırmayın..
Excel Arşivi