Excel 3 Ayrı sütündaki saat bilgisiyle rapordaki sütünları otomatik toplama

Ömer BARAN

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 ( 32 bit ) TÜRKÇE
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
(18.03.2020) - Uzman olduğu için tarih geçersiz oldu.
16 numaralı cevabımdaki kod'u güncelledim, sayfayı yenileyerek 16 numaralı cevaptaki kod blokunu kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2016 Ingilizce
Ömer BARAN ve çıtır ilginiz alakanız desteğiniz için ne kadar teşekkür etsem azdır, herşey tam istediğim gibi olmuş ancak benimde sonradan farkettiğim bir durum var bunada bir çözüm bulabilirseniz bu konuda başka birşeye ihtiyacım kalmayacak Rapor sayfasında bir kullanıcıya ait birden fazla rapor bulunuyor. Rapor sayfasındaki kullanıcıya ait ayrı satırlardaki süreleri toplayıp Ana sayfadaki karşılığına yazması gerekiyor :(
RAPOR SON LINK

Ömer BARAN

Uzman
Excel Vers. ve Dili
16 numaralı cevapta verdiğim kodda yer alan ilgili satırı aşağıdakiyle değiştirin.
Eklenen kısımı kırmızı renklendirdim.
ana.Cells(asat, sut + 3) = ana.Cells(asat, sut + 3) + TimeValue(sa & ":" & dk & ":" & sn)

Excel Vers. ve Dili
2016 Ingilizce
Dediğiniz şekilde mevcut kodda değişiklik yaptım ancak Ana Sayfada sadece"isim.soyisim2" ye veri atıyor ve butonu her tıkladığımda aynı satırdaki veriyi değiştiriyor ve bu veri Rapor sayfasındaki isim.soyisim2 ile eşleşmiyor.
Rapor sayfasındaki isim.soyisim1 olan bütün satırlardaki veriyi toplayıp ana sayfadaki karşılığına toplamını yazması gerekiyor. aynı işlemi diğer satırlar içinde yapması gerekiyor. :(

Excel Vers. ve Dili
Excel Vers. ve Dili:
Office 2016 TR 64 Bit
22/12/2022
Dosyayı yeniledim.#26 nolu iletideki dosya isteğinize göre düzenlendi.Kolay gelsin.

Ömer BARAN

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Tekrar merhaba.
İsim soyisimlerin yazım şeklini değiştirmişsiniz sanırım, şu anda her iki sayfada da domain/..... şeklinde.
Her neyse; 16 numanalı cevabımı tekrar güncelledim, sayfayı yenileyerek kontrol ediniz.
Aktarılanlar yeşil, aktarılmayanlar kırmızı renklendirilir.

Excel Vers. ve Dili
2016 Ingilizce
Tekrar merhaba.
İsim soyisimlerin yazım şeklini değiştirmişsiniz sanırım, şu anda her iki sayfada da domain/..... şeklinde.
Her neyse; 16 numanalı cevabımı tekrar güncelledim, sayfayı yenileyerek kontrol ediniz.
Aktarılanlar yeşil, aktarılmayanlar kırmızı renklendirilir.

Merhaba son olarak dediğiniz gibi her iki sayfadada domain/..... şeklinde yazmışım ana sayfada domain/..... olmayacak sadece rapor sayfasında olacak rica etsem. düzeltebilirmisiniz.

Excel Vers. ve Dili
2016 Ingilizce
Rica etsem son olarak Ana Sayfadaki isim.soyisim lerdeki domain\ kısmını kaldırabilirmiyiz.

Ömer BARAN

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Merhaba.

16 numaralı cevabıma tekrar bakınız.