Excel Forum

Excel Forum (http://www.excel.web.tr/index.php)
-   Access Örnekleri ve Bilgileri (http://www.excel.web.tr/forumdisplay.php?f=58)
-   -   DAVA ve MÜVEKKİL TAKİP Programı (http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=59762)

İsmail Küçükşengün 05-12-2008 13:50

DAVA ve MÜVEKKİL TAKİP Programı

1 Eklenti(ler)
Merhaba,

Hukuk Büro Otomasyonunun bir bölümü olan ve biraz değiştirilmiş şekliyle tamamen access ile hazırlanan DAVA ve MÜVEKKİL Takip programı ektedir. Tüm kodları açıktır.

Bu programla tüm davalarınızı ve müvekkil hesaplarınızı takip edebilir, gerekli raporları ve cari hesap extresini alabilirsiniz.

Programı, bilgisayarınızda, istediğiniz konumda çalıştırabilirsiniz.

Saygılarımla.

gitarisyen 07-12-2008 10:03

Sayın İsmail Küçükşengün;

Gerçekten üzerinde ince ince, uzun uzadıya ve ayrıntılı olarak düşünülmüş, zengin içerikli bir Access uygulaması olmuş... Konuyla ilgili kişilerin çok işine yarayacağı bir gerçek... Ellerinize, beyninize, yüreğinize sağlık...

Taruz 07-12-2008 11:56

Elinize sağlık İsmail Bey..

Bu çalışma mesleki uzmanlığınızı accesse taşımış olduğunuzun ispatıdır.

Saygılar..

İsmail Küçükşengün 07-12-2008 18:18

Sayın Gitarisyen ve Taruz;

Sizin gibi access üstadlarının beğenisini kazanmak beni sevindirdi.

Selamlarımla.

boztepelibey 07-12-2008 21:39

İsmail KÜÇÜKŞENGÜN Abi;
Okullarda icrası olan personellerden kesinti yapılabilecek şekilde de bir program yapsanız duacınız olurum vallaha.
İcra dairesi Giriş yeri; Personel Giriş Yeri; Okul Adı Giriş Yeri; Toplam Borç - Kesilen Tutar - Kalan Tutar vs.
Biraz da bizi düşün ÜSTAD'ım

Sağlıcakla

İsmail Küçükşengün 08-12-2008 00:48

Alıntı:

boztepelibey tarafından gönderildi (Mesaj 326623)
İsmail KÜÇÜKŞENGÜN Abi;
Okullarda icrası olan personellerden kesinti yapılabilecek şekilde de bir program yapsanız duacınız olurum vallaha.
İcra dairesi Giriş yeri; Personel Giriş Yeri; Okul Adı Giriş Yeri; Toplam Borç - Kesilen Tutar - Kalan Tutar vs.
Biraz da bizi düşün ÜSTAD'ım

Sağlıcakla

Yapılabilir de. Fakat. İnanın işler yoğun. Zaman sorunu oluyor. İleride belki.
Ama siz yine de tablolar ve tablolarda olması gerekenlerin taslağını bi hazırlayın. Yardımcı olmaya çalşabilirim.

blackmonkey 08-12-2008 19:28

Müthiş bir şey...

İsmail Bey, tebrikler ve teşekkürler...

İsmail Küçükşengün 09-12-2008 18:41

Alıntı:

blackmonkey tarafından gönderildi (Mesaj 326739)
İsmail Bey, tebrikler ve teşekkürler...

Beğendiğinize sevindim. Ben teşekkür ederim.

alosıla 20-12-2008 01:56

Hukuk büro otomasyonu V 0.3 aktif olarak kullanıyorum.Memnunum.İçinde bir sürü bilgim var.Bu programa terfi etmeye cesaretim yok.Ama inceleyeceğim.Saygılar.Av.Alaaddin-Lüleburgaz

İsmail Küçükşengün 20-12-2008 10:34

Alıntı:

alosıla tarafından gönderildi (Mesaj 329774)
Hukuk büro otomasyonu V 0.3 aktif olarak kullanıyorum.Memnunum.İçinde bir sürü bilgim var.Bu programa terfi etmeye cesaretim yok.Ama inceleyeceğim.Saygılar.Av.Alaaddin-Lüleburgaz

Dava ve Müvekkil takip, sizin kullandığınız programın sadece bir bölümü. Onun için Huk. Büro. Ot. V.3.'ü kullanmaya devam ediniz.

Bu Dava ve Müvekkil takip, Huk.Bür.Ot.nunu tam olarak kullanamayanlar içindir.

Saat 12:53