Excel Forum

Excel Forum (http://www.excel.web.tr/index.php)
-   Öneriler Eleştiriler Görüşler (http://www.excel.web.tr/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Altın Üyelik (http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=57910)

mesuttasar 25-01-2009 14:10

Hüseyin Bey, havaleyi kredi kartı ile yaptım.Amacım , bize karşılık beklemeden vakitlerini , bilgilerini paylaşan değerli site üyelerinin buluştuğu bu ortama bir nebze olsun katkıda bulunmaktır.

macay arkadaşımın dediği gibi altın üyelik falana gerek yok, üye adımızın renginden de gayet memnunum :) . Altın üyeliği hakeden arkadaşlar zaten bize yardımcı olan , sorularımızı içtenlikle cevaplayan değerli üyelerimiz olmalı bence.

Tekrar selamlar ve saygılarımla,

Hüseyin 25-01-2009 14:34

Sayın h.aykol_,
Altın üyeliğinizi onayladım.

Teşekkür ediyor, hayırlı olsun diyorum.

Hüseyin 25-01-2009 14:35

Alıntı:

mesuttasar tarafından gönderildi (Mesaj 342739)
Hüseyin Bey, havaleyi kredi kartı ile yaptım.Amacım , bize karşılık beklemeden vakitlerini , bilgilerini paylaşan değerli site üyelerinin buluştuğu bu ortama bir nebze olsun katkıda bulunmaktır.

macay arkadaşımın dediği gibi altın üyelik falana gerek yok, üye adımızın renginden de gayet memnunum :) . Altın üyeliği hakeden arkadaşlar zaten bize yardımcı olan , sorularımızı içtenlikle cevaplayan değerli üyelerimiz olmalı bence.

Tekrar selamlar ve saygılarımla,

Merhaba Mesut Bey,
güzel düşünceleriniz ve Altün Üye olarak foruma verdiğiniz destek için teşekkür ederim.

Destek veren tüm arkadaşların benzer samimi duygular içinde olduğunu biliyorum.
Ancak Altın Üyelik zaten genelde sembolik bir ünvan.
Benim foruma destek veren arkadaşlara edebileceğim küçük bir teşekkürün şekli olarak algılayın bunu.

Eğer bu Altın Üye destekleri olmasaydı son dönemde sunucu giderlerini karşılamam mümkün olmayacaktı.
Bu açıdan ciddi anlamda forumun açık kalmasına katkıda bulunduğunuzu bilmenizi isterim.

Bundan 1 yıl öncesine kadar Google reklam gelirlerimiz forumun giderlerini karşılamaya yetiyordu. Ancak ne olduysa son dönemde Google gelirimiz ciddi anlamda düştü. Reklamlara tıklama sayımız artıyor ancak gelir düşüyor.

Birde foruma yapılan saldırı sonrasında daha pahalı bir sunucuya taşınmamız Altın Üyelik ile gelen desteklerin daha da önemli olmasını beraberinde getirdi.

Bu vesile ile tüm destek veren arkadaşlara tekrar teşekkür ederim.

Sizin de Altın Üyeliğinizi onayladım.
Hayırlı olsun.

6729626 29-01-2009 16:45

Altın üyelik ve havale Hk.

Hüseyin Bey İşbank Karaman şubesinden Hesabınıza havale yapıldı. Üye adım:6729626
(Mehmet Sayma) Çok teşekkürler bilgi ve emeklerini/nizi paylaşanlara.

sonsuz33a 29-01-2009 18:08

Merhabalar

Bu site sayesinde çok şey kazandım ve çok şey öğrendim. Altın üyellikten ziyade siteye maddi destek olmak isteyenler var ise bu siteyi yaşatmak adına herkes dilediği bir miktarda bu 5 tl. olur vy. daha fazlası yardım edilmeside sağlanmalı . Bu konu altın üyelik sıfatı altında yapılacak ise herkes tabiki kendi bütçesine göre yardım etmek isteyebilir. Bu üyeliği 3-6 ve 12 aylara bölüp 3 aylık 7.5 tl. 6 aylık 15tl. 1 yıllık 30 tl. şeklinde yapılması daha iyi olmazmı sizce.
Bende kendi bütçem dahilinde tabiki yardımcı olmak isterim ve olacağımda. Bu site adına emeği geçen herkese teşekkür ederim

Hüseyin 29-01-2009 19:49

Alıntı:

6729626 tarafından gönderildi (Mesaj 344454)
Hüseyin Bey İşbank Karaman şubesinden Hesabınıza havale yapıldı. Üye adım:6729626
(Mehmet Sayma) Çok teşekkürler bilgi ve emeklerini/nizi paylaşanlara.

Bilgi ve desteğiniz için teşekkürler.
Altın Üyeliğinizi onayladım.

Hüseyin 01-02-2009 21:29

Sayın ferhat73,
Desteğiniz için teşekkürler.

ferhat73 01-02-2009 21:46

hüseyin bey
Yapı Kredi Bankası - Bakırköy (Şube Kodu : 018) 60030923
hesabınıza eft yaptım, ücret yarın hesabınızda olur.

siteye katkısı olan tüm arkadaşlara teşekkürler

Hüseyin 15-02-2009 14:55

Sayın musaagac,
Desteğiniz için teşekkürler.

Hüseyin 17-02-2009 12:53

Sayın lsuersoy,
Altın üyeliğinizi onayladım.

Teşekkürler

Saat 17:10