Excel Forum

Excel Forum (http://www.excel.web.tr/index.php)
-   Access Örnekleri ve Bilgileri (http://www.excel.web.tr/forumdisplay.php?f=58)
-   -   Sigorta Poliçeleri Takip Programı (http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=35634)

Taruz 10-08-2007 01:01

Sigorta Poliçeleri Takip Programı

1 Eklenti(ler)
Poliçe kayıtlarınızı saklayabileceğiniz, tarihi bitmek üzere olanları listelemek gibi bir çok şekilde sorgulama yapabileceğiniz, müşterilerinizin poliçe tutarlarını taksitlendirip ödemelerini listeleyebileceğiniz, bunları rapor olarak alabileceğiniz, vb. detayları olan bir program..

Ayrıca müşteri bilgilerinizi de ayrıntılı bir biçimde depolayabilir, program üzerinden onlara E-Posta yollayıp eğer uygun modeminiz varsa telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Gayet pratik menü düzenine sahip, kullanımı çok kolay…

Kullanmak isteyenler için logonun yazı tipini de ekliyorum.. SHIFT tuşuna basılı tutup programı tasarım düzeninde açarak kendi adınızı yazın veya logonuzu koyun size özel hale getirmiş olursunuz..

Giriş “KKM”

simendifer 10-08-2007 02:35

Helal olsun teşekkürler

bu kadar kısa sürede bu kadar özveri ile hazırlanmış mükemmel ellerine ve beynine saglık ellerin dert görmesin kardeşim helal olsun sana

ekselanss 10-08-2007 09:28

teşekkür ederim bu kadar harika birşey olacagını tahmin etmiyordum eline saglık .. çok güzel yapmışsın...

veyselemre 10-08-2007 10:20

Sayın Taruz, çalışmanızdan dolayı tebrik ederim. Çok başarılı bir çalışma olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim.

Taruz 10-08-2007 11:00

Alıntı:

simendifer tarafından gönderildi (Mesaj 191055)
bu kadar kısa sürede bu kadar özveri ile hazırlanmış mükemmel ellerine ve beynine saglık ellerin dert görmesin kardeşim helal olsun sana

Övgünüz için teşekkür ederim simendifer, sağolun...

Alıntı:

veyselemre tarafından gönderildi (Mesaj 191093)
Sayın Taruz, çalışmanızdan dolayı tebrik ederim. Çok başarılı bir çalışma olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim.

Teşekkür ederim...

Alıntı:

ekselanss tarafından gönderildi (Mesaj 191078)
teşekkür ederim bu kadar harika birşey olacagını tahmin etmiyordum eline saglık .. çok güzel yapmışsın...

Beğendiğinize sevindim.. Sizde sağolun.

assenucler 10-08-2007 11:17

Teşekkür

Dostum ellerin dert görmesin, nefis bir eser. Başarılar dilerim.

Yeni şifre girişi nasıl yapılacak? Bilgi verebilirmisin? Teşekkürler.

Taruz 10-08-2007 12:02

Alıntı:

assenucler tarafından gönderildi (Mesaj 191110)
Dostum ellerin dert görmesin, nefis bir eser. Başarılar dilerim.

Yeni şifre girişi nasıl yapılacak? Bilgi verebilirmisin? Teşekkürler.

Sağolun, teşekkür ederim..

Şifreyi değiştirmek için,

Programı Shiftle açın ve "YENİ ŞİFRE" formunu tasarıma alın. Şifrenin yazıldığı metin kutusunun özelliklerini açın. Veri/Geçerlilik Kuralı 'ndan şifreyi değiştirebilirsiniz..

İsmail Küçükşengün 13-08-2007 08:30

Sayın Taruz,

Çok güzel bir çalışma.
Emeğine ve paylaşımına teşekkürler.

necip54 13-08-2007 17:59

Sigorta Poliçeleri Takip programı

Sayın Taruz,
Çok güzel yapmışsınız, ellerinize ve emeğinize sağlık.
Bir sorunla karşılaştım:
-Şifreyi yanlış yazdığınızda ve de şifreyi bilmiyorsanız, açık olan pencereden bir daha kurtulamıyorsunuz, taa ki şifreyi doğru yazana kadar.Bu işlem şifreyi bilmediği halde açmaya kalkışanlar için bir ceza mı?, düzeltilebilirse iyi olur kanısındayım.

Ayrıca, taksitler 12 ye çıkarılırsa daha iyi olur zannederim, bazen taksitleri 6 dan fazla yapmak gerekebiliyor.

Teşekkürler,

necip54

Taruz 13-08-2007 23:47

Alıntı:

kucuksengun tarafından gönderildi (Mesaj 191705)
Sayın Taruz,

Çok güzel bir çalışma.
Emeğine ve paylaşımına teşekkürler.

İlgi gösterdiğiniz için ben size teşekkür ederim sayın kucuksengun..

Saat 19:56