Excel Forum

Excel Forum (http://www.excel.web.tr/index.php)
-   Access Örnekleri ve Bilgileri (http://www.excel.web.tr/forumdisplay.php?f=58)
-   -   Cari Hesap Takip (http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=155956)

mecnun24_ 06-04-2016 11:13

Cari Hesap Takip
 
Merhaba. Cari hesap takip proğramımı ekte paylaşıma sunuyorum. Basit ve kullanışlıdır.Orta ölçekli bir firmanın yükünü kaldırabilir diye düşünüyorum.
Kendim çalıştığım firmada kullanıyorum. Alacaklarınızı ve borçlarınızı ayrı ayrı tutabilirsiniz. Firmanız bünyesinde birden fazla alt firma var ise her alt firma için detaylı cari takibi yapabilirsiniz. İlgili cariye ait hesap extresi alabilirsiniz, excel dosyası olarak kaydebilirsiniz. Her kaydın TL tutarı yanında döviz bazında da tutarını takip edebilirsiniz. Seçtiğiniz cari için mutabakat mektubu ve Ödeme talimatı hazırlayabilirsiniz. Belirli bir tarih itibariyle alacak ve borç listesini alabilirsiniz.
Ödeme listesi hazırlayabilir ve ödeme listesini tek tuşla cari hesaplarına kayıt edebilirsiniz. Proğramı üç aydan beridir kendim kullanıyorum, Ancak Eksik veya yanlış bölümleri olabilir. Gözümüzden kaçtıysa ise affola. Umarım birilerinin işine yarar.
Proğram ticari bir kaygı taşımaz, dağıtılması serbesttir.Amacımız Allah rızasıdır.

Çalışmada tablolar bölünmüş haldedir. İlk açılışta yerlerini bulamayacaktır. Açılan formdan bir sefere mahsus göstermeniz gerekir. Cari Takip_Vt adlı dosya tabloların bulunduğu dosyadır. Adını değiştirmeyiniz. Proğramın ilk açlış şifresi 123 ' tür.
http://dosya.co/34yn3snv1eg9/Cari.rar.html


Saat 09:01

Powered by vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.