Excel Forum

Excel Forum (http://www.excel.web.tr/index.php)
-   Yazılım ve Donanım (http://www.excel.web.tr/forumdisplay.php?f=52)
-   -   En iyi ön muhasebe programı hangisi. (http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=133690)

kelkitli 30-09-2013 16:27

En iyi ön muhasebe programı hangisi.
 
Değerli dostlar,
Hafriyat işleri yapıyoruz. Hangi ön muhasebe programı uygun olur. Stoksuz çalışıyoruz. Hizmet üretimi. Kasa, Personel, Fatura kaydı ve fatura yazdırma, cari, çek senet kaydı ve takibi, banka işlemleri, banka kredileri, kredi kartları.

esterkanfi 01-10-2013 13:01

Prodyna Kurumsal ve SQL Paketlerini tavsiye edebilirim.

muhasebe programı
veya
muhasebe programları
adreslerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Tel: 0216 390 90 26

excel_tanrisi 02-01-2014 10:45

size go plus veya mikro programlarını öneririm.

systran 02-01-2014 10:51

Birde Turkuaz Muhasebe programı var, açık kaynak kodlu, ücretsiz. Geliştirilmeye devam edip-etmediğini ve programın içeriğini bilmiyorum belki işinizi görür.
http://www.turquaz.com/tr/

smmmhocasi 02-05-2014 15:12

Zirve Müşavir Programı
 
Merhaba, ben bir yıl kadar zirve programını kullandım. Kullanımı gayet kolay ve işinizi görebilir diye düşünüyorum.

KuTuKa 02-05-2014 16:33

Bu işi yapacak olan personelin fikrini alın hangi programı biliyorsa ona iyi diyecektir

deepstore 26-07-2014 10:10

Benim bildiğim Logo,Micro,Eta var basit olanı Logo

www.e-muhasebeprogramlari.com

Necdet 28-07-2014 10:00

En iyi muhasebe programı henüz yazılmamış olandır :) Bayram bayram espiri yapayım dedim :)

esterkanfi 13-04-2015 11:17

Logo Muhasebe Programı hakkında yardımcı olabiliriz ücretsiz demo kurulumu vs.

pinar63 26-12-2015 10:10

Alıntı:

deepstore tarafından gönderildi (Mesaj 773352)
Benim bildiğim Logo,Micro,Eta var basit olanı Logo

www.e-muhasebeprogramlari.com

Ben çok uzun süredir (yaklaşık 18 yıl) farklı muhasebe programları kullanıyorum. Bunlar; LOGO, ETA, VEGA, DATASOFT, ZİRVE, MİKRO ve AYMET. Bu programlardan VEGA ve DATASOFT'un DOS versiyonları oldukça iyiydi ancak Windows ortamına geçtikten sonra aynı başarıyı gösteremediler. LOGO ve ETA ise zaten herkesin bildiği programlar o yüzden çok yorum yapmama gerek yok. Sadece şunu söyleyebilirim, özellikle LOGO ticari amaçlı güzel bir program ama hem çok pahalı hem de teknik servis konusunda ciddi problemler yaşayabiliyorsunuz, bazı zamanlarda servis alabilmeniz 3-5 gün sürebiliyor bu da çok ciddi bir sıkıntı. Aslında bu kadar yaygın olan bir programın teknik servisinin bu kadar geç ve pahalı veriliyor olması bence çok can sıkıcı bir durum. Ayrıca ilk satın aldığınızda bile eğitime ücret almasını da bir türlü anlayamıyorum (Bu ücret öyle ucuz da değil).
ETA ve ZİRVE ise daha çok resmi muhasebe amaçlı kullanacaksanız iyi.
Aslında yukarıda saydığım programlarda yaşadığım çeşitli sorunlar beni yeni program arayışına itti ve AYMET programını bu arayışlarım esnasında buldum. AYMET çok bilinen bir firma değil ve internetten araştırırken bulduğum ürünler arasında kullanımının kolay olması dikkatimi çekti ve 3 yıla yakın bir süredir de kullanıyorum. İnanmayacaksınız ama bu ismini pek duymadığım program ticari paket olarak beklediğimin çok üstünde bir performansa sahip. Ayrıca teknik servis konusunda da çok hızlı dönüş alabiliyorum. Bir de LOGO'ya ödediğim teknik servis ücretinin üçte biri fiyatına ve çok daha hızlı çözüm alıyorum.
AYMET programını neden özellikle LOGO ile kıyasladığımı sorarsanız benim Ticari Muhasebe amacıyla kullandığım programlar arasında en başarılı bulduğum iki program LOGO ve AYMET. Elbette piyasada onlarca başka program da var ve ben kullandığım programları (LOGO, ETA, VEGA, DATASOFT, ZİRVE, AYMET, MİKRO) alırken gerek çevremdeki insanların tavsiyelerini dinliyorum gerekse kendim internetten araştırıp programların demolarını indiriyorum veya istiyorum. Bu nedenle başka programlarında demolarını inceledim. Mesela: Yaylasoft, Kursoft, Paraşüt, Turkuaz gibi. Bu programların hiçbirisine kötü diyemem ama benim istediğim pratiklikte ve yetenekte görmediğim için bunları tercih etmedim.

Kısaca size tavsiyelerim şunlar:
Eğer işiniz resmi muhasebe tutmaksa ETA veya ZİRVE'nin Müşavir Programını tavsiye edebilirim. Bu firmaların ticari paketleri de var ama bu alanda pek iyi değiller.
Amacınız ticari işlemlerinizi tutmaksa öncelikli olarak AYMET Ticari Muhasebe programını tavsiye ederim.
Eğer büyük ölçekli bir işletmeniz varsa (250'nin üzerinde çalışan) o zaman belki LOGO'nun kahrı çekilir, yoksa o kadar para verip, bir de zamanında servis alamamak gerçekten insanın canını sıkıyor.


Saat 22:06

Powered by vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.