Excel Forum

Excel Forum (http://www.excel.web.tr/index.php)
-   Öneriler Eleştiriler Görüşler (http://www.excel.web.tr/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Altın Üyelik (http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=57910)

zırzır 25-11-2008 01:50

Üyelik aidatı olan 29,50 ytl Yapı kredi bankasına şu an itibarı ile yatırılmıştır.

Hüseyin 25-11-2008 09:34

Alıntı:

zırzır tarafından gönderildi (Mesaj 322257)
Üyelik aidatı olan 29,50 ytl Yapı kredi bankasına şu an itibarı ile yatırılmıştır.

Doğrudur,
Altın Üyeliğiniz hayırlı olsun.

Hüseyin 25-11-2008 11:40

Sevgili yurttas,
desteğin için teşekkürler.

Hüseyin 27-11-2008 07:31

Sevgili Zeki Gürsoy,
desteğin teşekkür ederim.

osman1309 06-12-2008 19:15

ben fiyatı cok yüksek buldum türkiye şartlarında bir kereliğine mahsus olsa tamam ama her sene odenmesi bence dogru degıl.

Hüseyin 06-12-2008 20:11

Alıntı:

osman1309 tarafından gönderildi (Mesaj 326344)
ben fiyatı cok yüksek buldum türkiye şartlarında bir kereliğine mahsus olsa tamam ama her sene odenmesi bence dogru degıl.

Siz benim ilk mesajımı okuduğunuza emin misiniz?

S.Yiğit 06-12-2008 20:25

Alıntı:

osman1309 tarafından gönderildi (Mesaj 326344)

Valla Gülerim..:mrgreen:

Ben sana senede 100 ytl vereceğim sende bana Excel öğreteceksin. Yada varmı öyle tanıdığın Excel ustası??

mami68 06-12-2008 20:53

Sayın Osman bey,fikrinizi söylemek doğal hakkınızdır.Belki sizin şartlarınıza uygun değildir,olabilir.Dediklerinizi hoş karşılamak gerekir.

Ama bakıyorum mesajınız "Rakam 2-yi " gösteriyor,bende bundan şunu çıkarıyorum,bu sitenin değerini bilmiyorsunuz demektir ve buradaki yüzünü görmediğin kişilerle internet arkadaşlığı kuruyorsun ve bu arkadaşlar çok saygı ve değerli.

Hata burada öyle hocalarımız var ki ayakta alkışlanacak kişilerdir her zaman Hz HIZIR gibi imdada koşanlardır bu kişiler.

Bu güzel imkanı sağlayan excel.web.tr yönetimine ayrıca Hüseyin beye binlerce teşekkür ve dualarımızla nice başarılar dilerim.

Mecnuna sormuşlar Leyla o kadar güzel değil ki Mecnuna dönmüşsün.Cevabıda şu olmuş Mecnunun,siz birde benim gözümle bakın.

Evet Osman bey sizde bizim gözümüzle bakarsanız değil bu rakam,iki katını vermeye çalışacaksınız ve gelin bir olalım fazladan öğrenelim .İyi çalışmalar

Not. Size illede verin diyen de yok.Osman bey, biz öderiz sizler faydalanın bu sitemizin, arkadaşlarımızın hoş görüsü.Veremediğiniz için üzülmeyin ama forum Yönetiminide üzmeyin,yıpratmayın.

Registered 06-12-2008 21:47

altın uyelik ozelliklerine baktım aman aman bi ozellik yok, ama sırf bu guzel foruma yardım etmek amacıyla altın uyelik almak istiyorum.

osman68 12-12-2008 13:10

Bir Form sitesisinin ücretli olması .....

ersoyalan 12-12-2008 13:34

osman68 merhaba,

Hüseyin bey’in yapmış olduğu açıklamaları okumadığınız her kelimenizden belli oluyor.Ayrıca şunuda belirtmek isterimki kimseyi zorla altın üye yapmıyorlar.

Altın üyelik ister normal üyelikten çok çok farkı olsun ister hiçbir farkı olmasın bizler Hüseyin bey’e yani excel.web.tr’e elimizden gelen desteği her daim göstereceğiz.

Şunu bilmenizi isterimki burası son derece seviyeli , saygılı ve anlayışlı bir forum’dur.

Kimi zaman paradan daha önemli şeyler vardır.Dosluk gibi işte bizde bu kavram var.

İyiki varsın excel.web.tr
iyiki varsın Hüseyin bey
iyiki varız forum üyeleri.

deliceli 12-12-2008 15:27

Sayın Hüseyin Bey;
Mesajlarımdan da anlayacağınız üzere ben foruma çok fazla girmiyorum.Fakat forumdan çok ama çok memnunum.Sadece foruma dolayısıyla sizlere destek amacıyla 12.12.2008 saat 16.00 da İş Bankası Konya Yunak şubesinden Hasan DİNÇ isimli arkadaşın hesabından bankamatik ile e-mailime gönderdiğiniz işbankası hesap numaranıza Hüseyin KULAKSIZ adına 25 ytl yatırılmıştır.Çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını diliyorum.Selam ve Sevgilerle.deliceli.Not:destek amacı olduğu için fatura istemiyorum.TEŞEKKÜRLER.

Hüseyin 13-12-2008 17:14

Alıntı:

deliceli tarafından gönderildi (Mesaj 327403)
Sayın Hüseyin Bey;
Mesajlarımdan da anlayacağınız üzere ben foruma çok fazla girmiyorum.Fakat forumdan çok ama çok memnunum.Sadece foruma dolayısıyla sizlere destek amacıyla 12.12.2008 saat 16.00 da İş Bankası Konya Yunak şubesinden Hasan DİNÇ isimli arkadaşın hesabından bankamatik ile e-mailime gönderdiğiniz işbankası hesap numaranıza Hüseyin KULAKSIZ adına 25 ytl yatırılmıştır.Çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını diliyorum.Selam ve Sevgilerle.deliceli.Not:destek amacı olduğu için fatura istemiyorum.TEŞEKKÜRLER.

Ödeme gelmiş teşekkürler.
Altın Üyeliğinizi onayladım.

Ancak faturayı mutlaka kesmeliyim.
Bana email ile fatura bilgilerini gönderirseniz memnun olurum.

zamenya 13-12-2008 23:07

Hüseyin bey merhaba foruma destek için banka hesap numaranızı e-malime göndere bilirmisiniz
(ahmetcelik.ant@gmail.com)

Hüseyin 14-12-2008 09:33

Alıntı:

zamenya tarafından gönderildi (Mesaj 327745)
Hüseyin bey merhaba foruma destek için banka hesap numaranızı e-malime göndere bilirmisiniz
(ahmetcelik.ant@gmail.com)

Merhaba,
ilk mesajımdaki linkten sipariş verirseniz ve ödeme türünü Havale olarak seçerseniz, hesap bilgileri otomatik olarak emailinize gelecektir.
Bu yolla fatura bilgilerinizide girebileceğiniz için sipariş girilirken bu yolu tercih ediyorum.

Teşekkürler.

Hüseyin 17-12-2008 00:47

Sevgili Uzmanımız AS3434 'e desteği için teşekkür ediyorum.

Hüseyin 25-12-2008 13:29

Sayın komutan63,

Teşekkür ederim.

Hüseyin 27-12-2008 22:11

Sayın sancak125,
Teşekkür ederim.

Hüseyin 24-01-2009 06:49

Sayın kuvari,
Teşekkür ederiz.

Hüseyin 25-01-2009 07:57

Sayın EKREM1661,
Altın Üyelik ödemenizi aldım.

Mevcut Altın Üyeliğinizi 1 yıl daha uzattım.
Tekrardan foruma destek olduğunuz için teşekkür ederim.

mesuttasar 25-01-2009 13:10

Hüseyin Bey, havaleyi kredi kartı ile yaptım.Amacım , bize karşılık beklemeden vakitlerini , bilgilerini paylaşan değerli site üyelerinin buluştuğu bu ortama bir nebze olsun katkıda bulunmaktır.

macay arkadaşımın dediği gibi altın üyelik falana gerek yok, üye adımızın renginden de gayet memnunum :) . Altın üyeliği hakeden arkadaşlar zaten bize yardımcı olan , sorularımızı içtenlikle cevaplayan değerli üyelerimiz olmalı bence.

Tekrar selamlar ve saygılarımla,

Hüseyin 25-01-2009 13:34

Sayın h.aykol_,
Altın üyeliğinizi onayladım.

Teşekkür ediyor, hayırlı olsun diyorum.

Hüseyin 25-01-2009 13:35

Alıntı:

mesuttasar tarafından gönderildi (Mesaj 342739)
Hüseyin Bey, havaleyi kredi kartı ile yaptım.Amacım , bize karşılık beklemeden vakitlerini , bilgilerini paylaşan değerli site üyelerinin buluştuğu bu ortama bir nebze olsun katkıda bulunmaktır.

macay arkadaşımın dediği gibi altın üyelik falana gerek yok, üye adımızın renginden de gayet memnunum :) . Altın üyeliği hakeden arkadaşlar zaten bize yardımcı olan , sorularımızı içtenlikle cevaplayan değerli üyelerimiz olmalı bence.

Tekrar selamlar ve saygılarımla,

Merhaba Mesut Bey,
güzel düşünceleriniz ve Altün Üye olarak foruma verdiğiniz destek için teşekkür ederim.

Destek veren tüm arkadaşların benzer samimi duygular içinde olduğunu biliyorum.
Ancak Altın Üyelik zaten genelde sembolik bir ünvan.
Benim foruma destek veren arkadaşlara edebileceğim küçük bir teşekkürün şekli olarak algılayın bunu.

Eğer bu Altın Üye destekleri olmasaydı son dönemde sunucu giderlerini karşılamam mümkün olmayacaktı.
Bu açıdan ciddi anlamda forumun açık kalmasına katkıda bulunduğunuzu bilmenizi isterim.

Bundan 1 yıl öncesine kadar Google reklam gelirlerimiz forumun giderlerini karşılamaya yetiyordu. Ancak ne olduysa son dönemde Google gelirimiz ciddi anlamda düştü. Reklamlara tıklama sayımız artıyor ancak gelir düşüyor.

Birde foruma yapılan saldırı sonrasında daha pahalı bir sunucuya taşınmamız Altın Üyelik ile gelen desteklerin daha da önemli olmasını beraberinde getirdi.

Bu vesile ile tüm destek veren arkadaşlara tekrar teşekkür ederim.

Sizin de Altın Üyeliğinizi onayladım.
Hayırlı olsun.

6729626 29-01-2009 15:45

Altın üyelik ve havale Hk.

Hüseyin Bey İşbank Karaman şubesinden Hesabınıza havale yapıldı. Üye adım:6729626
(Mehmet Sayma) Çok teşekkürler bilgi ve emeklerini/nizi paylaşanlara.

sonsuz33a 29-01-2009 17:08

Merhabalar

Bu site sayesinde çok şey kazandım ve çok şey öğrendim. Altın üyellikten ziyade siteye maddi destek olmak isteyenler var ise bu siteyi yaşatmak adına herkes dilediği bir miktarda bu 5 tl. olur vy. daha fazlası yardım edilmeside sağlanmalı . Bu konu altın üyelik sıfatı altında yapılacak ise herkes tabiki kendi bütçesine göre yardım etmek isteyebilir. Bu üyeliği 3-6 ve 12 aylara bölüp 3 aylık 7.5 tl. 6 aylık 15tl. 1 yıllık 30 tl. şeklinde yapılması daha iyi olmazmı sizce.
Bende kendi bütçem dahilinde tabiki yardımcı olmak isterim ve olacağımda. Bu site adına emeği geçen herkese teşekkür ederim

Hüseyin 29-01-2009 18:49

Alıntı:

6729626 tarafından gönderildi (Mesaj 344454)
Hüseyin Bey İşbank Karaman şubesinden Hesabınıza havale yapıldı. Üye adım:6729626
(Mehmet Sayma) Çok teşekkürler bilgi ve emeklerini/nizi paylaşanlara.

Bilgi ve desteğiniz için teşekkürler.

Hüseyin 01-02-2009 20:29

Sayın ferhat73,
Desteğiniz için teşekkürler.

ferhat73 01-02-2009 20:46

hüseyin bey
Yapı Kredi Bankası - Bakırköy (Şube Kodu : 018) 60030923
hesabınıza eft yaptım, ücret yarın hesabınızda olur.

siteye katkısı olan tüm arkadaşlara teşekkürler

Hüseyin 15-02-2009 13:55

Sayın musaagac,
Desteğiniz için teşekkürler.

Hüseyin 17-02-2009 11:53

Sayın lsuersoy,
Altın üyeliğinizi onayladım.

Teşekkürler

hurkanpisirici 17-02-2009 12:16

Hüseyin bey merhabalar bende hesap numarası bilgilerini alabilirmiyim

Hüseyin 17-02-2009 12:49

Alıntı:

hrknp tarafından gönderildi (Mesaj 350920)
Hüseyin bey merhabalar bende hesap numarası bilgilerini alabilirmiyim

Merhaba Hürkan Bey,
http://www.excel.web.tr/f53/altin-uy...ek-t57910.html
adresinden sipariş verirseniz memnun olurum.
Orada ödeme tipi olarak Kredi kartı veya havale seçeneği var.
Havale eçerseniz hesap bilgileri emailinize geliyor.

Bu yolla yapılması fatura kesimi için bize kolaylık oluyor.

Teşekkürler.

hurkanpisirici 17-02-2009 12:57

Tamam abi aybaşında yapacağım malu kriz benide vurdu:)

efekara 19-02-2009 17:29

sayın yetkili,
altın üye olmak için form doldurdum, ödemeyi havale ile yapmak istiyorum. Ancak gelen e-mailde havale bilgileri yer almıyor.

Hüseyin 19-02-2009 21:56

Alıntı:

efekara tarafından gönderildi (Mesaj 351943)
sayın yetkili,
altın üye olmak için form doldurdum, ödemeyi havale ile yapmak istiyorum. Ancak gelen e-mailde havale bilgileri yer almıyor.

Merhaba,
dolduğunuz form nasıl bir şeydi.
Yapılan başvurular bana email ile gelir.
Sizden bir sipariş geldiğini hatırlamıyorum.
Ayrıca size gelen emaili de bana admin@excel.web.tr adresine iletirseniz durumu daha net anlayabilirim.

efekara 20-02-2009 09:11

Alıntı:

Hüseyin tarafından gönderildi (Mesaj 352032)
Merhaba,
dolduğunuz form nasıl bir şeydi.
Yapılan başvurular bana email ile gelir.
Sizden bir sipariş geldiğini hatırlamıyorum.
Ayrıca size gelen emaili de bana admin@excel.web.tr adresine iletirseniz durumu daha net anlayabilirim.

Hüseyin bey http://www.elitnet.com/-p30128.html adresindeki formu doldurdum. Bana cevaben bir mail geldi, ancak orada kendi doldurduğum bilgilere ilişkin veriler var, banka hesap no vesaire göremedim. Bana gelen maili tarafınıza yönlendirdim.

Hüseyin 20-02-2009 17:54

Sayın efekara,
Teşekkür ederim.

Hüseyin 23-02-2009 18:22

Sayın pcman,
Teşekkürler.

lsuersoy 16-03-2009 13:39

102774 nolu FTR tarafıma ulaşmıştır.

Kolay gelsin , iyi çalışmalar...

bilalakdeniz 28-03-2009 10:46

Hüseyin Bey Merhaba, Ben sipariş ve ödeme sayfasına giremiyorum. Ne yapabilirim. veya nasıl ödeme yapabilirim. Teşekkürler

Saat 07:53