Excel Forum
ALTIN ÜYELİK Hakkında Bilgi

Geri Git   Excel Forum > Site ile ilgili... > Forum Kurallarına Uymayan Başlıklar
Atatürk
Şifremi Unuttum

DUYURU SİSTEMİ / REKLAM PANOSU

Forum Kurallarına Uymayan Başlıklar excel.web.tr forum kurallarına uymayan başlıklar bu bölüme taşınır. Başlığın sahibi 3 gün içerisinde gerekli düzenlemeleri yapmadığı takdirde başlık Moderatörler tarafından silinir.

Özel Arama

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 10-12-2017, 03:33   #1
yingin

Giriş: 10/12/2017
Excel Vers. ve Dili:
2007
Exclamation Yardıma İhtiyacım Var Cok Acil

Merhabalar dinamik ödevim var ve bunu excel de yapmam gerekiyor.

(0,5) x (20) x (A)^2 = (20) x (9,81) x (B)

bu denklemde A bilinmeyenine bir değer verip B değerini bulmam gerekiyor. Burda ki değişimi incelemem lazım fakat bunu excel de yazamıyorum yardımcı olur musunuz.
yingin Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-12-2017, 07:59   #2
cems
Altın Üye

cems kullanıcısının avatarı

Giriş: 02/09/2005
Excel Vers. ve Dili:
office 2003 tr + office 2010 tr

Konu başlığı konu ile alakasız olduğunda sorular otomatik çöpe gider. Konuya devam ederseniz , başlığı değiştirin.
cems Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-12-2017, 21:26   #3
yingin

Giriş: 10/12/2017
Excel Vers. ve Dili:
2007

nereye tasımam gerekiyor bu konuyu pek anlamadım siteyi de
yingin Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-12-2017, 01:38   #4
Ömer BARAN
Uzman

Giriş: 08/03/2011
Excel Vers. ve Dili:
Office 2013 TÜRKÇE

Merhaba.

Açtığınız konu için kullanılan başlık FORUM KURALLARIna aykırı.
Durum, yeni üye olmanızdan kaynaklanıyor sanırım.

Aşağıdaki bağlantı üzerinden erişeceğiniz sayfada konu başlığı değiştirme ile ilgili resimli anlatım mevcut.
Açılan Konu Başlığını Düzeltmek

Ayrıca konu sayfasına cevap yazılmış olsa dahi FORUM KURALLARIna uymayan konular forum yöneticileri tarafından aşağıdaki konu başlığına taşınmaktadır.
Forum Kurallarına Uymayan Başlıklar

Yeni üye olduğunuza ve sitenin müstakbel müdavimi olduğunuza göre bir hususu daha hatırlatmak isterim.
Konuların net çözüme ulaşması bakımından en önemli husus, soruların gerçek belgeyle aynı yapıda örnek belge üzerinden sorulması durumudur.
ALTIN ÜYE olmayan üyelerin örnek belge yükleme yöntemine ilişkin kısa açıklama cevabımın altındaki İMZA bölümünde var.

Konu başlığını düzelteceğinizi düşünerek, sorduğunuz sorunun cevabına ilişkin olarak hazırladığım küçük bir belgeyi eklemek istedim.
Hazırladığım belgeye, fareyle buraya veya buraya tıklayarak da erişebilirsiniz.
.

-- Sorunuzu, gerçek belgenizle aynı yapıda ve olması gereken sonuçların elle yazıldığı örnek belge ile destekleyiniz.
-- ALTIN ÜYELİK öneriyorum. / FORUM KURALLARInı mutlaka okuyunuz.
-- ALTIN ÜYE olmayanlar, örnek belgeyi dosya.tc, dosya.co gibi bir siteye yükleyip, belgeye erişim adresini verebilir.
-- Özel mesaj ile soru sormayınız. / Geri bildirimde bulunulmayan cevaplarımı siliyorum.
Ömer BARAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları