Excel Forum
ALTIN ÜYELİK Hakkında Bilgi


Geri Git   Excel Forum > Diğer Yazılımlar > Access Örnekleri ve Bilgileri
Atatürk
Şifremi Unuttum

DUYURU SİSTEMİ / REKLAM PANOSU

Access Örnekleri ve Bilgileri Access ile ilgili başvuru kaynakları, örnek açıklamalar ve linkler.
Dosya ekleyebilirsiniz

Özel Arama


Yanıtla
 
Paylaş Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 06-04-2016, 10:13   #1
mecnun24_
 
Giriş: 25/07/2008
Şehir: denizli
Mesaj: 162
Excel Vers. ve Dili:
excel 2003
Varsayılan Cari Hesap Takip

Merhaba. Cari hesap takip proğramımı ekte paylaşıma sunuyorum. Basit ve kullanışlıdır.Orta ölçekli bir firmanın yükünü kaldırabilir diye düşünüyorum.
Kendim çalıştığım firmada kullanıyorum. Alacaklarınızı ve borçlarınızı ayrı ayrı tutabilirsiniz. Firmanız bünyesinde birden fazla alt firma var ise her alt firma için detaylı cari takibi yapabilirsiniz. İlgili cariye ait hesap extresi alabilirsiniz, excel dosyası olarak kaydebilirsiniz. Her kaydın TL tutarı yanında döviz bazında da tutarını takip edebilirsiniz. Seçtiğiniz cari için mutabakat mektubu ve Ödeme talimatı hazırlayabilirsiniz. Belirli bir tarih itibariyle alacak ve borç listesini alabilirsiniz.
Ödeme listesi hazırlayabilir ve ödeme listesini tek tuşla cari hesaplarına kayıt edebilirsiniz. Proğramı üç aydan beridir kendim kullanıyorum, Ancak Eksik veya yanlış bölümleri olabilir. Gözümüzden kaçtıysa ise affola. Umarım birilerinin işine yarar.
Proğram ticari bir kaygı taşımaz, dağıtılması serbesttir.Amacımız Allah rızasıdır.

Çalışmada tablolar bölünmüş haldedir. İlk açılışta yerlerini bulamayacaktır. Açılan formdan bir sefere mahsus göstermeniz gerekir. Cari Takip_Vt adlı dosya tabloların bulunduğu dosyadır. Adını değiştirmeyiniz. Proğramın ilk açlış şifresi 123 ' tür.
http://dosya.co/34yn3snv1eg9/Cari.rar.html
__________________
Zulüm altındaki müslüman kardeşime yardım et Yarab
mecnun24_ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla


Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı


Saat 23:25


Bu forum Elit NET - www.elitnet.com.tr tarafından sunulmaktadır.

Excel Eğitimi - Mobil Uygulama - Çorlu - Çorlu Web Tasarım -- Beylikdüzü mali müşavir - Beylikdüzü mali müşavir - Lingerie - Dyeing Machine - Karton Bardak- Karton Bardak- Çorlu Dil Konuşma Terapisti- Çorlu Dil Konuşma Terapisti- Çorlu Konuşma Terapisti- Çorlu Konuşma Terapisti- Çorlu Özel Eğitim- Site Yönetimi- Pronet Tekirdağ- Çorlu Kamera- Pronet Edirne- Pronet Çorlu- Çorlu Araç Takip- Rampa- Çorlu İnternet Sitesi- Çorlu Sürücü Kursu- Şişli Avukat- Çorlu Etüt- İstanbul Botanik- Çorlu Sigorta- Kağıt Bardak- Kağıt Bardak- Çorlu Havuz- Çorlu Havuz- Çorlu Perde Yıkama- Okul Danışmanlık- ADR'li taşıma kabı imalatı- Mekanik Tesisat- Çorlu Grafik Tasarım- Çorlu Sondaj- Çorlu Etüt- Futbol Cafe- Beylikdüzü Temizlik- Çorlu Kurs- Çorlu Ders- İzmit Mimar- Hurda Bakır Kablo- Hurda Bakır Kablo- Çorlu Pronet- Çorlu Yönetim- Çorlu Apartman Yönetimi- Çorlu Marangoz- Çorlu Avukat- Çorlu Su Arıtma- Çorlu Kompresör- İstanbul İnşaat-
Powered by vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Advertisement System V2.6 By   Branden