Excel Forum
ALTIN ÜYELİK Hakkında Bilgi

Geri Git   Excel Forum > Site ile ilgili... > Öneriler Eleştiriler Görüşler
Atatürk
Şifremi Unuttum

DUYURU SİSTEMİ / REKLAM PANOSU

Öneriler Eleştiriler Görüşler Site içerisinde görmek istediklerinizi veya görmek istemediklerinizi buraya yazabilirsiniz. Site hakkındaki görüşlerinizi de buraya yazabilirsiniz.

Özel Arama

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 09-12-2011, 20:44   #1
Levent Menteşoğlu
Administrator

Levent Menteşoğlu kullanıcısının avatarı

Giriş: 13/10/2004
Excel Vers. ve Dili:
Excel 2010-Türkçe
Varsayılan Yeni yönetim yapılanması-Moderatör grubu

Değerli üyelerimiz

Formumuzda idari anlamda yeni bir yapılanmaya gidilerek, uzman grubunun ayrıcalıklı konumları devam etmekle birlikte idari görevleri kaldırılmış ve "Moderatör" olarak olarak isimlendirilen tam yetkili yeni bir yönetici grubu oluşturulmuştur. Bu grupta, bugüne kadar formumuza çok değerli katkılarda bulunan uzmanlarımızdan Sn Yurttas, Sn Necdet Yeşertener, Sn Korhan Ayhan ve Sn Ömer bey görev almışlardır. Kendilerini tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Formumuz için hayırlı uğurlu olsun.

"Biz burada hep beraber, sevginin,saygının, alınterinin, mutluluğun makrosunu yazıyoruz. " Kaylan
Levent Menteşoğlu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-12-2011, 20:51   #2
uzmanamele
Uzman

uzmanamele kullanıcısının avatarı

Giriş: 26/09/2007
Excel Vers. ve Dili:
excel 2010

Merhaba

Arkadaşlara yeni görevinde başarılar bilerim.
Allah utandırmasın.
Hayırlı olsun.
Eski 09-12-2011, 21:10   #3
1Al2Ver
Altın Üye

1Al2Ver kullanıcısının avatarı

Giriş: 05/11/2007
Excel Vers. ve Dili:
Microsoft Office 365 ProPlus

Alıntı:
Levent Menteşoğlu tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Değerli üyelerimiz

Formumuzda idari anlamda yeni bir yapılanmaya gidilerek, uzman grubunun ayrıcalıklı konumları devam etmekle birlikte idari görevleri kaldırılmış ve "Moderatör" olarak olarak isimlendirilen tam yetkili yeni bir yönetici grubu oluşturulmuştur. Bu grupta, bugüne kadar formumuza çok değerli katkılarda bulunan uzmanlarımızdan Sn Yurttas, Sn Necdet Yeşertener, Sn Korhan Ayhan ve Sn Ömer bey görev almışlardır. Kendilerini tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Formumuz için hayırlı uğurlu olsun.
Merhaba,

Değerli uzmanlarımızı, yeni görevleri dolayısıyla kutlar, Moderatörlüklerinin foruma ve kendilerine hayırlı olmasını dilerim.

Saygılarımla.
Eski 09-12-2011, 21:13   #4
S.Yiğit
Destek Ekibi

S.Yiğit kullanıcısının avatarı

Giriş: 01/07/2008
Excel Vers. ve Dili:
2010 TR

Levent bey merhaba,

9-10 senedir forum sitelerine takılan birisi olarak Excel.web.tr bir tarafa bütün forumlar bir tarafadır benim için.. 4 uzmanımınız tam yetkilendirilmelerine sevindim ancak renklerini ve kullanıcı başlığını beğenmediğimi belirtmek isterim. Madem tam yetki verildi (Bence) Renkleri kırmızı kullanıcı başlığı
Uzman
Moderatör

olmalı. Karar elbette sizin. Ben düşüncelerimi söyledim..

Ayrıca Sn Ömer, Sn. Korhan Ayhan, Sn Necdet Yeşertener ve Sn Yurttas'ı tebrik ederim. Bu forumda emekleri çok.

Sevgi ve saygılarımla..

Serkan..
Eski 09-12-2011, 21:20   #5
Levent Menteşoğlu
Administrator

Levent Menteşoğlu kullanıcısının avatarı

Giriş: 13/10/2004
Excel Vers. ve Dili:
Excel 2010-Türkçe

Alıntı:
S.Yiğit tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
.......renklerini ve kullanıcı başlığını beğenmediğimi belirtmek isterim. Madem tam yetki verildi (Bence) Renkleri kırmızı kullanıcı başlığı
Uzman
Moderatör
olmalı.
Sn Serkan bey öneriniz için teşekkür ederim. Grubun ismi ve rengi konusunda tercih tamamen yeni yöneticilerimizindir. Kendileri nasıl uygun görüyorlarsa ona göre gerekli değişikliği hemen yaparız.

"Biz burada hep beraber, sevginin,saygının, alınterinin, mutluluğun makrosunu yazıyoruz. " Kaylan
Levent Menteşoğlu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-12-2011, 21:28   #6
S.Yiğit
Destek Ekibi

S.Yiğit kullanıcısının avatarı

Giriş: 01/07/2008
Excel Vers. ve Dili:
2010 TR

Alıntı:
Levent Menteşoğlu tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sn Serkan bey öneriniz için teşekkür ederim. Grubun ismi ve rengi konusunda tercih tamamen yeni yöneticilerimizindir. Kendileri nasıl uygun görüyorlarsa ona göre gerekli değişikliği hemen yaparız.
Sn Levent bey, Teşekkür ederim. Bu arada beni neden bu gruba dahil etmediniz anlamış değilim (şaka şaka)
Eski 09-12-2011, 21:30   #7
şrars

Giriş: 11/02/2011
Excel Vers. ve Dili:
2007 türkçe

Hayırlı ugurlı olsun.
ALLAH utandırmasın
şrars Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-12-2011, 21:54   #8
mustafa1205
Altın Üye

mustafa1205 kullanıcısının avatarı

Giriş: 23/10/2010
Excel Vers. ve Dili:
Office 2010

Sn Ömer, Sn. Korhan Ayhan, Sn Necdet Yeşertener ve Sn Yurttas'ı tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun.
mustafa1205 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-12-2011, 23:03   #9
Mahir ÇÜMEN
Destek Ekibi

Mahir ÇÜMEN kullanıcısının avatarı

Giriş: 19/04/2006
Excel Vers. ve Dili:
Excel 2013-Türkçe

Değerli arkadaşlarımıza yeni görevlerinde başarılar dilerim.

Sn Ömer, Sn. Korhan Ayhan, Sn Necdet Yeşertener ve Sn Yurttas arkadaşlarımız dediğim için beni yadırgamayın, baya uzun zaman oldu ve artık her gün sanalda olsa burada sizlerle birlikteyiz.

Bir yalan, hangi amaç için söylenmiş olursa olsun, her zaman, en kötü gerçekten daha kötüdür.Che Guevara
Mahir ÇÜMEN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-12-2011, 23:59   #10
levoni

Giriş: 06/07/2011
Excel Vers. ve Dili:
2007 English

Sayın Levent Bey,
Aldığınız bu yeni yapılanma kararı son derece yerinde ve süper olmuş.Çok değerli hocalarımızada başarılar diliyorum eksik olmasınlar.
Bu arada ne zamandır düşüncelerimi yazmayı düşünüyordum buda bir vesile oldu ,
Kısa bir süre oldu sizin forum sayfanız ile tanışmak ama inanın bende bağımlılık oluşturdu.
Son derece kaliteli,düzgün,seviyeli,ciddi ve en önemlisi amme hizmeti sağlayan insanlara faydalı olan bir forum sitesi, inşallah bu çizgiden bir milim bile kaymaz.

Interneti açtığımda googleden sonra ilk sizin sayfanıza giriyorum.Bu kısa süre içerisinde değerli hocalarımızdan çok büyük yardımlar aldım ve işlerimi hallettim.Bir kez daha böyle bir imkanı halkımıza sunduğunuz için başta size ve emekleri geçen hocalarımıza çok çok teşekkürler.

Son olarak sitede büyük firmalara ait yeni yeni reklamlar alındığını gördükçe inanın çok seviniyorum mutlu oluyorum.Çünkü şahsım adına konuşuyorum, sizlerden aldığımız desteği parayla almaya kalksak çok para vermek gerekirdi.Bu anlamda böyle bir hizmeti ücretsiz sunmanızdan dolayı bütün kalbimle söylüyorum Allah ne muradınız varsa versin diyorum.
Böylesine başarılı bir çalışmadan dolayı siz ve ekibiniz ne kadar gurur duysanız yeridir.
İyi akşamlar
levoni Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları