Excel Forum
ALTIN ÜYELİK Hakkında Bilgi


Geri Git   Excel Forum > Site ile ilgili... > Öneriler Eleştiriler Görüşler
Atatürk
Şifremi Unuttum

DUYURU SİSTEMİ / REKLAM PANOSU

Öneriler Eleştiriler Görüşler Site içerisinde görmek istediklerinizi veya görmek istemediklerinizi buraya yazabilirsiniz. Site hakkındaki görüşlerinizi de buraya yazabilirsiniz.

Özel Arama


Kapalı Konu
 
Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 08-03-2006, 13:01   #1
Haluk
Özel Üye
 
Giriş: 07/07/2004
Şehir: Türkiye
Mesaj: 5,644
Excel Vers. ve Dili:
Office 2010 - İngilizce
Varsayılan Mesajlarda doğru Türkçe kullanılması

Sayın forum üyeleri;

Dün sabah başlattığımız bir uygulama vardı. Bu uygulamanın içeriği; mesajlarda Türkçe'mizin mümkün mertebe doğru kullanılması, yazım ve imla hatalarına dikkat edilmesi idi.

Bunu sağlamak üzere bazı mesajları "Forum kurallarına uygun olmayan başlıklar" bölümüne geçici olarak aktardık ve üyelerimizden de buradaki mesajlarını "edit" ile düzeltmelerini bekledik. Şu ana kadar, bunu çok az sayıda üyemiz gerçekleştirdi ve gerekli düzeltmeleri yapılan mesajlar forumdaki yerlerine tekrar taşındı. Bu üyelerimize teşekkür etmeyi bir borç bilirim.

Diğer taraftan, foruma sürekli olarak mesaj eklenmektedir. Eklenen mesajların büyük bir çoğunluğu, sanki inadına yapılmış gibi tamamen baştan savma bir Türkçe kullanılarak yazılmaktadır. Bu tip mesajların bir kısmına forumun moderatörleri olarak kendimiz müdahale ederek düzeltme yoluna da gittik.

Ancak görünen o ki; bu işin sonu gelmeyecek. Hepimizin kendi işi gücü var, burada harcadığımız vakit hepimiz için kıymetlidir. Bu nedenle, mesajları düzeltmek veya mesajı yazanı uyarmak konusunu ben kendi adıma kapattım.

Mesajlarda yazım kurallarına gereken özen gösterilmemeye devam edilirse forum yakında çöplüğe dönecektir.

Bilgilerinize sunulur.
__________________
Kod anlatılmaz,yazılır !

(Özel sorularınız için sa4truss@gmail.com)
Haluk Çevrimiçi  
Kapalı Konu


Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı


Saat 23:09


Bu forum Elit NET - www.elitnet.com.tr tarafından sunulmaktadır.

Excel Eğitimi - Mobil Uygulama - Çorlu - Çorlu Web Tasarım -- Beylikdüzü mali müşavir - Beylikdüzü mali müşavir - Lingerie - Dyeing Machine - Karton Bardak- Karton Bardak- Çorlu Dil Konuşma Terapisti- Çorlu Dil Konuşma Terapisti- Çorlu Konuşma Terapisti- Çorlu Konuşma Terapisti- Çorlu Özel Eğitim- Site Yönetimi- Pronet Tekirdağ- Çorlu Kamera- Pronet Edirne- Pronet Çorlu- Çorlu Araç Takip- Rampa- Çorlu İnternet Sitesi- Çorlu Sürücü Kursu- Şişli Avukat- Çorlu Etüt- İstanbul Botanik- Çorlu Sigorta- Kağıt Bardak- Kağıt Bardak- Çorlu Havuz- Çorlu Havuz- Çorlu Perde Yıkama- Okul Danışmanlık- ADR'li taşıma kabı imalatı- Mekanik Tesisat- Çorlu Grafik Tasarım- Çorlu Sondaj- Çorlu Etüt- Futbol Cafe- Beylikdüzü Temizlik- Çorlu Kurs- Çorlu Ders- İzmit Mimar- Hurda Bakır Kablo- Hurda Bakır Kablo- Çorlu Pronet- Çorlu Yönetim- Çorlu Apartman Yönetimi- Çorlu Marangoz- Çorlu Avukat- Çorlu Su Arıtma- Çorlu Kompresör-
Powered by vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Advertisement System V2.6 By   Branden