Excel Forum
ALTIN ÜYELİK Hakkında Bilgi


Geri Git   Excel Forum > Diğer > ATATÜRK Köşesi
Atatürk
Şifremi Unuttum

DUYURU SİSTEMİ / REKLAM PANOSU

ATATÜRK Köşesi Atatürk hakkında paylaşmak istediğiniz sunum, anı ve linkleri bu başlıkta paylaşabilirsiniz.

Özel Arama


Yanıtla
 
Paylaş Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 10-11-2009, 12:22   #21
musty98
 
Giriş: 12/06/2009
Şehir: antalya
Mesaj: 137
Excel Vers. ve Dili:
2003 türkçe
Varsayılan

saygı ve minnetle anıyorum. söyleyecek bir çok şey var ama susuyorum. bu vatan bugünleri haketmiyor. ne güzel söylemiş Mahsuni
Sana Hasret Sana Vurgun Gönlümüz
Neredesin Mavi Gözlüm
Nerde Nerde Nerdesin Dost
Bu Gemi Bu Karadeniz
Sarı Saçlım Mavi Gözlüm
Nerde Nerde Nerdesin Dost

Ararım İzini Dolmabahçeden
Bir Daha Dönmezmi Bu Yola Giden
İçimde Sen ,Gözümde Sensarı Saçlım Mavi Gözlüm
Nerde Nerde Nerdesin Dost

Kurban Olam Yürüdüğün Yollara
Kara Peçe Yakışmıyor Kullara
Uyan Bak Bizim Hallara
Sarı Saçlım Mavi Gözlüm
Nerde Nerde Nerdesin Dost

Bulutlar Terinden, Dağlar Kokundan
Sarhoştur Sevdiğim Mahsuni Bundan
Bir Daha Gel, Gel Samsundan
Sarı Saçlım Mavi Gözlüm
Nerde Nerde Nerdesin Dost
Atatürkün ölüm haberi o zaman duyulurken bir Alman Profesör Doktor üniversitede derse girecekmiş ve derse girip girmeme konusunda tereddütte kalmış. Rektöre sormuş Sayın Rektör böyle büyük bir kimse öldüğünde sizde ne yapılır derse gireyimmi girmeyeyimmi kararsız kaldım der . Bunu üzerine Rektör gayet üzgün "sizde böyle büyük biri öldüğünde ne yapılırsa sende öyle yap" der. profesör doktor o zaman iki omzu düşer ellerini sarkıtarak aynı hüzünle cevap verir. " BİZDE HİÇ BU KADAR BÜYÜK BİR KİMSE ÖLMEDİKİ EFENDİM" der.
musty98 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-11-2009, 12:23   #22
musty98
 
Giriş: 12/06/2009
Şehir: antalya
Mesaj: 137
Excel Vers. ve Dili:
2003 türkçe
Varsayılan

Atatürk bu yüzyılın büyük insanlarından birinin tarihi başarılarını, Türk halkına ilham veren liderliğini, modern dünyanın ileri görüşlü anlayışını ve bir askeri lider olarak kudret ve yüksek cesaretini hatırlatmaktadır... Çöküntü halinde bulunan bir imparatorluktan özgür Türkiye'nin doğması, yeni Türkiye'nin özgürlük ve bağımsızlığını şerefli bir şekilde ilan ve o zamandan beri koruması, Atatürk'ün Türk halkının işidir. Şüphesiz ki, Türkiye'de giriştiği derin ve geniş inkılaplar kadar bir kitlenin kendisine olan güvenini daha başarı ile gösteren bir örnek yoktur.
John F.KENNEDY
(A.B.D.Baskanı, 10 Kasım 1963)

Benim üzüntüm, bu adamla tanışmak hususundaki şiddetli arzumun gerçekleşmesine artık imkân kalmamış olmasıdır. Sovyet Rusya Hariciye Nazırı Litvinof ile görüşürken kendisine onun fikrince bütün Avrupa'nin en kıymetli ve en ziyade dikkate değer devlet adamının kim olduğunu sordum. Bana Avrupa'nin en kıymetli devlet adamının Türkiye Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal olduğunu söyledi.
Franklin ROOSEVELT
(A.B.D.Baskanı, 10 Kasım 1963)

Asker-devlet adamı, çağımızın en büyük liderlerinden biri idi. Kendisi, Türkiye'nin, dünyanın en ileri memleketleri arasında hakettiği yeri almasını sağlamıştır. Keza O, Türklere, bir milletin büyüklüğünün temel taşını teşkil eden, kendine güvenme ve dayanma duygusunu vermiştir.
General Mc ARTHU

Dünya sahnesinden tarihin en dikkatli, çekici adamlarından biri geçti.
Chicago Tribune
Savaş sonrası döneminin en yetenekli liderlerinden biri.
New York Times

İnsani teslim alıcı fevkalade önderlik kuvveti vardır. O, tetiktir, hazır cevaptır, dikkati çekecek kadar zekidir.
Gladys Baker (Gazeteci - ABD)

O, kişisel kazanç ve ün peşinde koşan basit bir diktator değil, gelecek kuşaklar için sağlam temeller atmağa uğraşan bir kahramandı.
Prof.Walter L.WRIHT - Almanya
Atatürk Türkiye'yi tek düşmanı kalmaksızın bırakmıştır. Bu zamanımızın hiçbir devlet şefinin başaramadığıdır.
Alman Volkischer Beobachter Gazetesi

Almanya, ATATÜRK'ün eserine ve mücadelesine hayrandır. Onda, tarihi eseri, özgürlüğü seven bütün milletler için bir sembol olarak kalacak kudretli bir kişilik görmektedir.
Berlin, Alman Ajansı

Istirap çeken dünyada barış ve esenliği yeniden kurmak ve insanlığın yalnız maddi değil, manevi gelişmesini sağlamak isteyenler Atatürk'ün iman verici ve yön göstericiliğinden örnek ve kuvvet alsınlar.
Prof. Herbert MELZIG (Alman Tarihçi)

Kendisinin tarihi büyüklüğü, eseri olan yeni Türkiye'ye bakılarak bu günden ölçülebilir.
Çelik gibi azim ve gayreti, uzağı gören akıl ve hikmetle birleşmiş olan bu gerçek halk önderi ve devlet adamı; Anadolu dağlarının en uzak ve ıssız köşesindeki köylere bile başka bir ruh aşılamıştır.
Illustrierte Dergisi - Almanya


O, kendi milleti ve beşeriyet alemi için beslediği muhabbetle, bir dahinin neler yarattığına dair, cihana fevkalade heyecanlı bir sahne seyrettirmektedir.
Herbert MELZIG - Almanya


Eski Osmanlı imparatorluğu bir hayal gibi ortadan silinirken, milli bir Türk Devleti'nin kuruluşu, bu çağın en şaşırtıcı başarılarından birisidir. Mustafa Kemal, yüce bir eser ortaya koymuştur. Atatürk'ün parlak başarısı bütün sömürgeler için bir örnek olmuştur.
Prof. Maurice BAUMANT- Fransa
İnsanlığın bütün belirtileri O'nda kendini hemen gösteriyor.
Noelle Gazetesi - Fransa

Çok büyük bir adamdı... bir siyasi dahiydi.
Fransiz Excelsior Gazetesi

Dünyanın, çağdaş, en büyük kişilerinden biri.
Le Jour-Echo de Paris

Atatürk'un yurt kurtarıcı olduğunu, milletlerin en vefalısı olan Türkler asla unutmayacaklardır.
Noell Roger Gazetesi - Fransa

Karşımdaki bu büyük adamda, keşfettiğim bu büyük meçhulde maharet ve karakter o kadar iyi işlenmişti ki, sözlerinde hiçbir şüphe aranamazdı.
Claude Farrer (Fransiz Yazar)
Asırları aşan adam !..
Fransa, Paris Basını

Bu günün Türkleri, yüzyıllar önce Avrupa’yı titreten canlı millet durumuna erişmiştir. Ve bu akşam O büyük ölünün başında bekleyen Türkiye, güçlü ve dipdiri Türkiye'dir.
Pierre Dominique (Fransiz Gazeteci)
Akıllı ve barışçı yöntemlerle gerçekleştirdiği eseri halkların tarihinde izlerini bırakacaktır.
Albert LEBRUN
Fransız Cumhurbaskanı

Mevcut rütbelerin hepsini kaldırdığı bir memlekette, bu adam, bütün rütbeleri, kazanmıştır. O memlekete, bulabilecek en şerefli isim O'na verilmiştir.
Mercel Sauvage (Fransiz Gazeteci)

Bu, insanlığa denenmiş bir felsefe örneği olarak sunulabilir. Atatürk yüzyıllara sığabilecek işleri on yılda tamamladı.
Gerrad Tongas (Fransiz Yazar)

Atatürk öldü. Barış kubbesinin Doğu sütunu yıkıldı. Artık evrende barışı kimse garanti edemez. Nitekim Avrupalı devlet adamları; O'nun 1930'da yaptığı uyarı ve tavsiyeleri dinlememiş ve dünyayı 1939 yılında ikinci büyük savaş felaketinin içine sürüklemişlerdir.
Sanerwin Gazetesi - Fransa

Yeni Türk Devleti ile Ankara Andlaşması'nın imzalanması nedeniyle; "Bizi arkadan vurdu, dağ başındaki haydutlarla, Mustafa Kemallerle anlaştı" diyenlere Fransız Başbakanının Mecliste verdiği cevap:
"Dağ başındaki haydutlar diye isimlendirdiğiniz kahraman Mustafa Kemal ve O'nun tüm askerleri burada olsalardı, teker teker hepsinin heykellerini dikerdik. Böylesine kahraman bir andlaşma imzalamaktan gurur duyuyorum.
Fransız Basbakanı BRIAND (1921)

Denilebilir ki onsuz, İslam alemi yolunu bulabilmek için elli yıl daha bekleyecekti.
Berthe Georges Gaulis - Fransa
O, yüce bir dağa benzer. Eteğinde yaşayanlar bu yüceliği fark edemezler. Bu dağın azametini kavrayabilmek için, O'na çok uzaklardan bakmak gerekir.
Claude FARRER - Fransiz Edibi

Türkiye tarihi, bugün her zamandan çok Batı ve Avrupa tarihinden ayrılmaz bir haldedir. Ve Atatürk'ün bu yöndeki gayretleri sonuçsuz kalmamıştır. Memleketlerimiz arasındaki yüzyılları aşan dostluk, bu gelişmenin temel öğelerinden biridir.
Charles De GAULLE - Fransa

Sırasıyle ihtilalci ve asi, sonradan muzaffer bir kumandan olan "Türklerin babası" Yeni Türkiye'yi yarattı, sultanları kovdu, kadınlara hürriyet verdi, fesi kaldırdı, ülkesinde radikal bir inkılap yaptı.
Soir - Paris, Fransa

O, Türkiye'nin önceki kuşaklarından hiç birine nasip olmayan özgürlük ve güven dolu bir hayat sagladı. Başarıları, Türkiye'nin Avrupa devleti olmasını sağladı, yakın doğunun tarihini değiştirdi.
Times Gazetesi - Ingiltere

Kemal Atatürk'ün karakterinin bir cephesini göstermek itibariyle bir noktayı hatırlatmak isterim. Bize savaşlarından birini anlatıyordu. Birdenbire durdu: "Görüyorsunuz ya", dedi. "Birçok zaferler kazandım. Fakat bunların en büyüğünden sonra bile her akşam, savaş alanlarında ölen bütün askerleri düşünerek içimde derin bir keder duyuyorum." Cesaret ve zekasından başka yüreği bu kadar yüce olan böyle bir şef'in, yurdu için mucizeler yaratmış olmasına şaşılabilir mi?...
George BENNES
Vu Gazetesi- Fransa (1938)
Devrin yüksek şahsiyetleri kitaplarda, konferanslarda Türkiye'nin asla değişmeyeceğini ve değişmeden öleceğini ilan etmişlerdi. Halbuki ölmeden değişti. Hem de kökünden ve baştan aşağı değişti. İnançlar, gelenekler, yöntemler yıkıldı. Son döküntülerini de yabancı zırhlıları ve kapütülasyonlar gibi memleketten sürüp attılar. Türkiye, ruhunu değiştirmişti. Tamamen ve tasavvur edilmesi mümkün olduğu kadar...
Raymond CARTIER
Le Nouvelliste Gazetesi - Fransa

Savaş sonrasının en ileri gelen devlet adamlarından biri. Kendi başına bir klas oluşturuyordu ve hemen her açıdan tekdi.
The Fortnightiy, Londra

Avrupa, savaştan sonra belirmiş az sayıdakı yapıcı devlet adamlarından birini kaybetti.
Spectator - İngiltere

Çağımızda hiçbir isim Atatürk'ün adı kadar büyük saygı yaratmamıştır.
Observer - İngiltere

İngiltere önce, cesur ve asil bir düşman, sonra da sadık bir dost olarak tanıdığı büyük adamı selamlamaktadır.
Sunday Times - İngiltere
O, benzeri olmayan bir devlet adamı idi. Diktatörlerin tahammül edemedigi serbest bir nizamla, demokrasilerin başaramadığı ve başaramıyacağı işler yapmıştır. Tarihte böyle adamlar devirlerine kendi adlarını vermişlerdir.
Word Price - İngiltere

Savaş Türkiye'yi kurtaran, savaştan sonra da Türk Milletini yeniden dirilten Atatürk'un ölümü, yalnız yurdu için değil, Avrupa için de büyük kayıptır. Her sınıf halkın O'nun ardından döktükleri içten gözyaşları bu büyük kahraman ve modern Türkiye'nin Ata'sına değer bir görünümden başka bir şey değildir.
Winston CHURCHILL
İngiltere Başbakanı


Atatürk, Türk Milleti'nin ruhunda Türk Bayrağı gibi dalgalanan bir baştı.
Daily Telegraph - İngiltere


Cumhuriyet Türkiyesi'nin Devlet Başkanı Kemal Atatürk, diğer önderlerde görmeye alışmadığmız şu değerli nitelikleri kişiliğinde toplamış bulunuyor: alçak gönüllülük, yeterlik ve başarı...
The Truth - İngiltere

O genç ve dahi Türk şefinin o esnada Çanakkale’de bulunması, müttefikler bakımınden talihin en acı darbelerinden biridir.
Alan Moorehead (İngiliz Yazar)
Atatürk, eskimiş bilimlerle boş yere kafasını yormamış olduğundan daha taze ve cesur düşünen bir önderdir. Kendisi için, bugünkü Avrupa'nın en güçlü Devlet Adamıdır diyebileceğimiz Atatürk, hiç şüphesiz devlet adamlarının en cesur ve orjinalidir.
Herbert Sideabotham (İngiliz Yazar)

Herhangi bir olayı derinliğiyle kavramak, çıkar yolu görüp birdenbire harekete geçmek iktidarı, O'nun eşsiz otoritesinin başlıca kaynaklarından biridir.
Grace Ellison (Ingiliz Gazeteci - 1923)

O büyük insan yalnız Türkiye için değil, bütün doğu milletleri için de en büyük önderdi.
Emanullah HAN
Afgan Krali

Bu Türk Milleti yastadır. Çünkü yeni Türkiye'nin yaratıcısı olan eşsiz şefini kaybetmiştir.
Stipsi Gazetesi - Arnavutluk
Büyük düşüncelerin adamı... bir devlet mimarıydı.
Neue Freie Presse, Viyana - Avusturya

Atatürk öyle bir insandır ki, hayali değildir. İstediğini bilir, bildiğini yapar, yapamayacağı birşeyi de istemez.
Avusturyali Heykelci KRIPPEL

Atatürk, yirminci asrın en büyük gerçeğini yaratan adamdır.
Nasyonal Tidende - Belçika

Milletine bu kadar az zamanda bu ölçüde hizmet edebilen tek devlet adamı Atatürk'tür.
Libre Belgique - Belçika

Hiçbir memleket, yeni Türkiye'nin Ata'sı tarafından başarılan kadar güçlü, hızlı ve kökten bir yenilik hamlesine erişmemiştir.
Dness Gazetesi - Bulgaristan

Mustafa Kemal yeni Türkiye'nin kalbidir. Eski, yıpranmış bir toplumdan yep yeni, güçlü bir millet yaratmış, essiz kişiliğiyle kendini herkese saydırmış, enerjisiyle herkesi kendine inandırmıştır.
Ma Shao-Cheng (Çinli Yazar)
Atatürk, şahsiyet ve yeteneğin dev gibi bir simgesi idi, O, yirminci yüzyılın en görkemli olayını yaratan adamdı.
National Tidence Gazetesi - Danimarka

Atatürk, olağanüstü nitelikte bir devlet adamı, savaş sonrası dünya tarihinin en önemli simalarından biri idi.
Hufvud Stadbladet Gazetesi - Finlandiya

Dünyanın yetiştirdiği en büyük insanlardan biri.
Star of India - Hindistan

Atatürk, yalnız Türk Milleti'nin değil, özgürlüğü uğruna savaşan bütün milletlerin önderiydi. O'nun direktifleri altında siz bağımsızlığınıza kavuştunuz. Biz de o yoldan yürüyerek özgürlüğümüze kavuştuk.
Bayan Sucheta KRIPALANI
Hint Parlamento Heyeti Baskanı

Atatürk gibi insanlar bir nesil için doğmadıkları gibi belli bir devre için de doğmazlar. Onlar önderlikleriyle yüzyıllarca milletlerin tarihinde hüküm sürecek insanlardır.
Tahran Gazetesi - İran

Atatürk yalnız kahraman milletinin büyük bir şefi olmakla kalmamıştır. O, aynı zamanda insanlığın da en büyük evladı olmuştur.
İran Gazetesi

Dünya, çağımızın en dikkati çekici adamlarından birini kaybetti.
Palestine Post - İsrail

Mustafa Kemal Atatürk, kuşkusuz 20. yüzyılda dünya savaşından önce yetişen en büyük devlet adamlarından biri, hiçbir millete nasip olmayan cesur ve büyük bir inkılapçı olmuştur.
Ben Gurion
Israil Basbakanı (1963)

O, olmasaydı modern Türkiye olmazdı. O'nun sayesinde Türkler, O'nun olağanüstü eserini izleyebilecekler ve zaten dünyaca pek yüksek olan onurlarını daha fazla yükseltebileceklerdir.
Nya Dagligt Gazetesi - İsveç
Türkiye'yi yaratan, tarihimizin bu en Büyük Adamını başımı en derin hürmetle eğerek selamlarım.
Prof. MORRF - İsviçre

Yalnız bir asker değil, aynı zamanda yüzyılımızın bir daha göremiyecegi bir dahi idi.
Prof. SEKRETAN - İsviçreHayatının sonuna kadar milleti'nin mutlak güveni ile kurduğu devletin başında muzaffer kumandanının kişiliği, eşi görülmemiş bir karakter örneğidir.
C.C.SFORZA - Italya
Üstün iradesi, tükenmez cesareti ve eşsiz seziş ile hasımlarını dize getirdi. Fazilet ve ciddiyeti, üç yılda memleketine yalnız askeri degil, aynı zamanda tam ve doyurucu bir siyasi zafer kazandırdı.
F.Perrone Di San Martino (Yazar)

Atatürk'ün ölümü ile Yakın Doğu'nun gelişmesine birinci derecede etken olan son derece kuvvetli bir şahsiyet kaybolmuştur.
Tribuna Gazetesi - Italya

Şaşırtıcı ve çekici bir kişi. Asker olarak büyük, fakat devlet adamı olarak daha büyük.
Japon Times

Yüzyıldan beri Küçük Asya'nın çıkardığı en büyük lider.
The Japon Chronicle

Büyük adamlar, kuşaklarının başındadır. Türk Milleti'nin başındaki büyük ve dahi Atatürk, politika ve savaş alanlarında yılmayan büyük ve yurtsever bir insandı.
KERAMA
Lübnan Basbakani, 10 Kasim 1963

Kelimenin tam anlamıyla bir yapıcı ve yaratıcı olan Atatürk, dünya haritasında memleketine yepyeni bir sınır çizmiştir...
Loryan Gazetesi (Lübnan - 1938)

Atatürk, dünyanın cok nadir yetiştirdiği dahilerdendir. O, bütün bir tarihin seyrini değiştirmiştir.
Ennehar Gazetesi (Lübnan - 1938)

Dünyanın çok nadir yetiştirdiği dahilerdendir. Dünya tarihinin gidişini değiştirmiştir.
An Nahar - Lübnan

Yüzyılımızda, "olmayacak hiçbir sey yoktur" şeklindeki tarihi gerçeği isbatlayan ilk adam olmuştur.
Esti Ujsag - Macaristan

Dünya, bu savaş ve barış kahramanı büyük adamın ölümü ile yoksul düşmüştür.
Pester Lioyd Gazetesi - Macaristan

Türkiye'yi bir arı kovanının ve bütün Türkleri de bal aramağa çıkmış çalışkan arılara benzetiyorum. Nasıl arılar beylerinin etrafında toplanıp çalışırlarsa bütün Türk Milleti bugün büyük dahi Mustafa Kemal etraıinda toplanmışlardır.
Prof. M.Zaajti Franes - Macaristan

Çağının, belki de tüm tarihin en olağanüstü kişilerinden biri.
Egyptian Gazetesi - Mısır

Atatürk, tarihte, memleketinin en büyük adamlarından biri olarak kalacaktır.
Le Morgen Bladet Gazetesi - Norveç

Kemal Atatürk, yalnız bu yüzyılın en büyük adamlarından biri değildir. Biz Pakistan'da, O'nu geçmiş bütün çağların en büyük adamlarından biri olarak görüyoruz. Askeri bir deha, doğuştan bir lider ve büyük bir yurtsever...
Eyüp Han - Pakistan
Pakistan Cumhurbaskanı

Bizim aslımız rengi uçmuş bir kıvılcım iken, O'nun bakışı ile cihani kaplayan ve aydınlatan bir güneş haline geldik.
İkbal (Pakistanlı şair)

O'nun yaratıcı ruhunun ve ateşli yurtseverliğinin harekete geçmemiş olduğu hiçbir alan yoktur...
Gazeta Polska - Polonya

Atatürk, tarihte teşkilatçı bir dahi, bir milletin harikalar yaratan yöneticisi ve memleketinin kurtarıcısı olarak kalacaktır.
Independance Romaine Gazetesi (Romanya - 12 Kasim 1938)

Bir milleti, uçurumun kenarından sarsılmaz azmiyle kurtaran, kuvvetlendiren, yükselten yöneticiler arasında Atatürk, en birincisidir.
Timpul Gazetesi (12 Kasim 1938)

Şöhreti bütün cihana yayılmış olan tecrübeli başkanın yönetimi herkesin sevgi ve saygısını çeken büyük Türk Milleti'nin milli bağımsızlığını devamlı bir başarı ile kuvvetlendirmiş ve yeni milli yapısını yaratmıştır.
Sovyet Basbakanı Kalinin

Vatanını muhakkak bir parçalanmaktan kurtararak devlet gemisini güvenilir bir limana ***ürdükten sonra milletinden bir taht istemedi. O, kelimesinin bütün anlamıyla bir insan, essiz bir dahi, kahraman bir asker ve siyaset adami idi...
Elifba Gazetesi - Suriye

Atatürk'un başardigi işler mucize ve harika kabilindedir. Birkaç yıl içinde memleketinde yaptığı inkılaplar, birkaç yüzyılda gerçekleştirilmeyecek işlerdir.
El Tekaddum Gazetesi - Suriye

Atatürk'ün dehası, tarihte Türk Milleti'nin taşıdığı ruhun faziletine en yüksek örneklerinden birini teşkil edecektir.
Branko Aczemovic (Büyükelçi - Yugoslavya)

Türkiye, dost ve düşmanlarının hayran olduğu bir deha adama malik bulunmak bahtiyarlığına erişmiştir.
Katimerini - Yunanistan
musty98 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-11-2009, 12:23   #23
assenucler
Altın Üye
 
Giriş: 19/08/2004
Şehir: Istanbul
Mesaj: 2,517
Excel Vers. ve Dili:
Office 2016 TR - Windows 10 TR x64
Varsayılan

Özlem, minnet ve saygı ile anıyorum...
__________________
Windows 10 Türkçe
Office 365 TR Ev Ekstra 2016
assenucler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-11-2009, 12:27   #24
Taruz
Uzman
 
Taruz kullanıcısının avatarı
 
Giriş: 18/04/2007
Şehir: İstanbul
Mesaj: 2,062
Excel Vers. ve Dili:
Access 2010
Varsayılan

Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete intikalinin 71. yılında saygı ve rahmetle anıyoruz..
__________________
"Bulunamayan yerleri bulmak için önce kaybolmak gerekir.''
Kaptan Hector Barbossa
Taruz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-11-2009, 13:04   #25
İdris SERDAR
Moderatör
 
İdris SERDAR kullanıcısının avatarı
 
Giriş: 21/10/2005
Şehir: Ankara
Mesaj: 14,810
Excel Vers. ve Dili:
Excel, 2016 - İngilizce
Varsayılan

Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı ve minnetle anarken, anmamızın Atatürk devrimlerinin sözde değil, özde benimsenmiş ve özümsenmiş olmasını umut ediyorum.

Devrimleri benimsenmiş ve özümsenmiş olması halinde, Atatürk'ün ruhunun huzur bulacağına inanıyorum.


.
__________________
Çalışmalarımı görmek için:

http://www.excelgurusu.com/

İdris SERDAR
İdris SERDAR Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-11-2009, 15:13   #26
halit3
Uzman
 
halit3 kullanıcısının avatarı
 
Giriş: 18/01/2008
Mesaj: 10,761
Excel Vers. ve Dili:
2003 excel türkçe
Varsayılan

Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa KEMAL ATATÜRK'ü rahmetle anıyoruz ! ruhun şad olsun.
__________________

Forum Kuralları
Ofis 2003 için makro güvenlik ayarları
http://www.excel.web.tr/f157/ofis-20...k-t104854.html
Ofis 2007 için makro güvenlik ayarları
http://www.excel.web.tr/f157/ofis-20...k-t104852.html
Timer Nesnesinin kurulumu
http://www.excel.web.tr/f167/timer-n...mu-t78713.html
halit3 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-11-2009, 16:15   #27
Leoncio
 
Leoncio kullanıcısının avatarı
 
Giriş: 22/03/2005
Mesaj: 802
Excel Vers. ve Dili:
Excel-2003 TR.
Varsayılan

Yüce Allah’tan rahmet diliyorum ruhun şad olsun Atam.
__________________
[B]Bütün çalışma gücümü kullanıp tükettiğim zaman ölmek isterim. Çok çalıştıkça çok yaşayacağıma inanıyorum. Yaşam, benim için titrek bir kandil değil, güçlü bir meşaledir, olabildiğince güçlü ve parlak yanmasını sağladıktan sonra onu gelecek kuşaklara emanet etmek isterim.

Bernard Shaw[/B]
Leoncio Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-11-2009, 18:07   #28
ahmet uguz
 
ahmet uguz kullanıcısının avatarı
 
Giriş: 28/10/2005
Şehir: İZMİR KARŞIYAKA
Mesaj: 244
Excel Vers. ve Dili:
excel 2003 türkçe
Varsayılan Ruhu şad olsun

gazi mustafa kemal atatürk ve silah arkadaşlarının,hayatlarını bizler için feda eden mehmetçiklerimizin sayesinde rahat uyuyoruz,çalışıyoruz.ruhları şad olsun.
bu arada denizce com da çok güzel bir sayfa yapmışlar atatürk için.Türkiye Atatürk'tür, Atatürk Türkiye'dir. http://www.denizce.com/10kasim2009.asp
__________________
sabır ve cesaret en iyi sınavdır.
ahmet uguz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-11-2009, 19:18   #29
Metin Karaağaç
Uzman
 
Metin Karaağaç kullanıcısının avatarı
 
Giriş: 25/12/2004
Şehir: Eskişehir
Mesaj: 1,801
Excel Vers. ve Dili:
Office 2010-Türkçe
Varsayılan

Büyük önderimiz Atatürk'ün bizlere bıraktığı bu güzel ülke için, bu güzel topraklar için, bu güzel güneş için, bu güzel hava için sonsuz teşekkürler.
Metin Karaağaç Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-11-2009, 20:04   #30
mustafakoker
Altın Üye
 
Giriş: 20/06/2008
Şehir: İstanbul/Maltepe
Mesaj: 645
Excel Vers. ve Dili:
Office 2010
Varsayılan


Değerli hocamın da söylediği gibi ;
Vefatının 71. Yıldönümünde Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü rahmetle anıyorum. Bizlere Allah'ın bir lütfu olan böyle bir liderin kıymetini bilelim ve onun gösterdiği yoldan asla ayrılmayalım.

__________________
Yolu,
Doğru Olanın.....
Yüküde,
Ağır Olur....!
mustafakoker Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla


Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı


Saat 09:53


Bu forum Elit NET - www.elitnet.com.tr tarafından sunulmaktadır.

Excel Eğitimi - Mobil Uygulama - Çorlu - Çorlu Web Tasarım -- Beylikdüzü mali müşavir - Beylikdüzü mali müşavir - Lingerie - Dyeing Machine - Karton Bardak- Karton Bardak- Çorlu Dil Konuşma Terapisti- Çorlu Dil Konuşma Terapisti- Çorlu Konuşma Terapisti- Çorlu Konuşma Terapisti- Çorlu Özel Eğitim- Site Yönetimi- Pronet Tekirdağ- Çorlu Kamera- Pronet Edirne- Pronet Çorlu- Çorlu Araç Takip- Rampa- Çorlu İnternet Sitesi- Çorlu Sürücü Kursu- Şişli Avukat- Çorlu Etüt- İstanbul Botanik- Çorlu Sigorta- Kağıt Bardak- Kağıt Bardak- Çorlu Havuz- Çorlu Havuz- Çorlu Perde Yıkama- Okul Danışmanlık- ADR'li taşıma kabı imalatı- Mekanik Tesisat- Çorlu Grafik Tasarım- Çorlu Sondaj- Çorlu Etüt- Futbol Cafe- Beylikdüzü Temizlik- Çorlu Kurs- Çorlu Ders- İzmit Mimar- Hurda Bakır Kablo- Hurda Bakır Kablo- Çorlu Pronet- Çorlu Yönetim- Çorlu Apartman Yönetimi- Çorlu Marangoz- Çorlu Avukat- Çorlu Su Arıtma- Çorlu Kompresör-
Powered by vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Advertisement System V2.6 By   Branden