Excel Forum
ALTIN ÜYELİK Hakkında Bilgi

Geri Git   Excel Forum > EXCEL-Soruları > Excel'e Yeni Başlayanlar
Atatürk
Şifremi Unuttum

DUYURU SİSTEMİ / REKLAM PANOSU

Excel'e Yeni Başlayanlar Excel kullanmaya yeni başladıysanız sorularınızı buraya gönderebilirsiniz.
Dosya ekleyebilirsiniz

Özel Arama

Kapalı Konu

Paylaş Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 11-08-2017, 19:36   #1
lion3535
Altın Üye

lion3535 kullanıcısının avatarı

Giriş: 13/01/2008
Excel Vers. ve Dili:
Office 2016 Türkçe
Varsayılan Geniş kapsamlı ücret bordrosu 2017

Ücret bordrosundan anlayan muhasebeci ve personelci arkadaşların yardımına ihtiyacım var, eklediğim ücret bordrosunu rica etsem gözden geçirmeleri mümkünmü? en azından incelenirse bordronun eksik ve hatalı olan yerlerine müdahale edilebilir ve bu çalışmayı fikir birliği ile tamamlamamız mümkün olabilir.

Bordroda Normal ve Emekli seçeneği ile hesaplamaların doğruluğunun kontrol edilmesinde yarar var.
Sakatlık indirimi, Zorunlu BES ve Teşviklerinde yer aldığı güzel bir çalışma olacağına inandığım bu dosyaya anlayan herkesin yardımcı olmasını rica ediyorum.
Bu dosyaya ek sayfalar ekleyerek dahada işlevsel hale getirebiliriz, yani ücret pusulası, izin, ihbar ve kıdem, ibraname v.b. gibi formlarla tam bir İK personeline ve hatta bir çok kişiye hitap edecek bir çalışma haline getirebiliriz, bundan dolayı siz değerli üyelerin yardımı ile bu ancak mümkün olabilir, yardımlarınızı esirgemeyeceğinize inanıyorum, şimdiden herkesin yakın ilgisine çok teşekkür ediyorum.
Eklenmiş Dosyalar
Dosya Türü: xlsm Ücret Bordrosu 2017.xlsm (121.4 KB, 1 Görüntülenme)

Bu mesaj en son " 13-08-2017 " tarihinde saat 15:51 itibariyle lion3535 tarafından düzenlenmiştir.... Neden: Dosya ekleme
lion3535 Çevrimdışı  
Eski 12-08-2017, 21:12   #2
lion3535
Altın Üye

Excel Vers. ve Dili:
Office 2016 Türkçe

Forumun değerli üyeleri, Muhasebeci ve Personel Uzmanı arkadaşlar, bana Ücret Bordrosunda yardımcı olabilecekmisiniz?
lion3535 Çevrimdışı  
Eski 12-08-2017, 22:13   #3
cems
Altın Üye

cems kullanıcısının avatarı

Giriş: 02/09/2005
Excel Vers. ve Dili:
office 2003 tr + office 2010 tr

Bu bölümde belki de istediğiniz ya da istediğinize yakın bir şeyler vardır , incelediğinizi umuyorum .

http://www.excel.web.tr/f124/

Bir çok çalışma var bu konuda özeli ve resmisi dahil . Size en yakın olanı siz tesbit eder , eksiği şu derseniz müdahale ve modifiye eden olacaktır.
cems Çevrimdışı  
Eski 13-08-2017, 11:08   #4
lion3535
Altın Üye

Excel Vers. ve Dili:
Office 2016 Türkçe

İlginize teşekkür ederim, o bölümü inceledim ama istediğimi bulamadım, şimdi sıfırdan bir bordro oluşturuyorum, siz değerli forum üyelerine teyid amaçlı paylaşacam, eksikleri olsada siz değerli üstadlarımdan yardım alacam, inşallah kayda değer bir çalışma olur.
lion3535 Çevrimdışı  
Eski 13-08-2017, 15:47   #5
lion3535
Altın Üye

Excel Vers. ve Dili:
Office 2016 Türkçe

Ücret bordrosundan anlayan muhasebeci ve personelci arkadaşların yardımına ihtiyacım var, eklediğim ücret bordrosunu rica etsem gözden geçirmeleri mümkünmü? en azından incelenirse bordronun eksik ve hatalı olan yerlerine müdahale edilebilir ve bu çalışmayı fikir birliği ile tamamlamamız mümkün olabilir.

Bordroda Normal ve Emekli seçeneği ile hesaplamaların doğruluğunun kontrol edilmesinde yarar var.
Sakatlık indirimi, Zorunlu BES ve Teşviklerinde yer aldığı güzel bir çalışma olacağına inandığım bu dosyaya anlayan herkesin yardımcı olmasını rica ediyorum.
Bu dosyaya ek sayfalar ekleyerek dahada işlevsel hale getirebiliriz, yani ücret pusulası, izin, ihbar ve kıdem, ibraname v.b. gibi formlarla tam bir İK personeline ve hatta bir çok kişiye hitap edecek bir çalışma haline getirebiliriz, bundan dolayı siz değerli üyelerin yardımı ile bu ancak mümkün olabilir, yardımlarınızı esirgemeyeceğinize inanıyorum, şimdiden herkesin yakın ilgisine çok teşekkür ediyorum.
Eklenmiş Dosyalar
Dosya Türü: xlsm Ücret Bordrosu 2017.xlsm (121.4 KB, 6 Görüntülenme)
lion3535 Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları