Excel Forum
ALTIN ÜYELİK Hakkında Bilgi

Geri Git   Excel Forum > EXCEL-Soruları > Excel'e Yeni Başlayanlar
Atatürk
Şifremi Unuttum

DUYURU SİSTEMİ / REKLAM PANOSU

Excel'e Yeni Başlayanlar Excel kullanmaya yeni başladıysanız sorularınızı buraya gönderebilirsiniz.
Dosya ekleyebilirsiniz

Özel Arama

Yanıtla

Paylaş Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 20-05-2009, 12:40   #1
kelmor

Giriş: 26/11/2004
Varsayılan Bilgisayarlara yapılan bakım ve onarımlar

Mrb 3 sayfadan oluşan bir çalışma kitabım var; ilk sayfa çıktı alma sayfası, 2. sayfa mevcut bilgisayar ve çevre birimleri
İlk sayfadaki kullanıcı ismine göre o bilgisayar ve çevre birimleri ile ilgili verileri listelebiliyorum. İstediğim ilk sayfadaki değere göre 3. sayfada yapılan bakımların listelenmesi. Yardımlarınız için tşk ederim.
Eklenmiş Dosyalar
Dosya Türü: xls bilgisayarlara yapılan işler.xls (348.0 KB, 217 Görüntülenme)
kelmor Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-05-2009, 15:01   #2
ddugger

Giriş: 10/05/2005

sayın kelmor,
benimde bilgi işlemde takip için ayrıca ISO-9001 kapsamında takip ettiğim kendim hazırladığım bilgi işlem bakım ve demirbaş takibi için kullandığım access-2007 de hazırladığım dosyayı ekte gönderiyorum.incelersen işine yarayacağına eminim.
dosyada
bilgiler tablosu bilgisaayar bilgilerinin tamamını bir form üzerinde görmeni sağlıyor.hangi demirbaş kime nezaman verilmiş nereden geldiğini ve nereye gittiğini, görmene yarıyor.ayrıca alt kısmında bakımlarıda görebiliyorsun.
Zimmet takip için bölümler formunu kullan.form üzerinde ilgili bölümden demirbaşı çıkardığın zaman aktif check ediyorsun.yeni bölüm için aynı zimmet no ile yeni bölüme tanımlamalarını yapıyorsun.
istediğin demirbaş numarasına göre bakım formu doldurup ISO-9001 formatında dökümünü alabilirsin.
Zimmet teslim formu zişmmet teslim formu hazırlamana yarıyor.

iyi çalışmalar
Eklenmiş Dosyalar
Dosya Türü: rar zimmet_takip.rar (180.5 KB, 366 Görüntülenme)
ddugger Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-05-2009, 15:15   #3
kelmor

tşk ederim, inceliyorum hemen
Eski 20-05-2009, 17:06   #4
kelmor

Sayın ddugger, ilginize tşk ederim ama benim form ve dizaynıma uyduramadım malesef. Verileri listeletebilmek için formuller uzerinde çalışıyorum
Eski 18-03-2014, 14:51   #5
nak_res

Giriş: 06/05/2013
Excel Vers. ve Dili:
tt

istediğimi gibi cıkar umarım. eline sağlık şimdiden
nak_res Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-07-2014, 10:19   #6
webuyeislemleri

Giriş: 29/05/2008
Excel Vers. ve Dili:
2007
Varsayılan Zimmet hak.

Bu zimmet dosyası güncel hali elinizde var mıdır?

Alıntı:
ddugger tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
sayın kelmor,
benimde bilgi işlemde takip için ayrıca ISO-9001 kapsamında takip ettiğim kendim hazırladığım bilgi işlem bakım ve demirbaş takibi için kullandığım access-2007 de hazırladığım dosyayı ekte gönderiyorum.incelersen işine yarayacağına eminim.
dosyada
bilgiler tablosu bilgisaayar bilgilerinin tamamını bir form üzerinde görmeni sağlıyor.hangi demirbaş kime nezaman verilmiş nereden geldiğini ve nereye gittiğini, görmene yarıyor.ayrıca alt kısmında bakımlarıda görebiliyorsun.
Zimmet takip için bölümler formunu kullan.form üzerinde ilgili bölümden demirbaşı çıkardığın zaman aktif check ediyorsun.yeni bölüm için aynı zimmet no ile yeni bölüme tanımlamalarını yapıyorsun.
istediğin demirbaş numarasına göre bakım formu doldurup ISO-9001 formatında dökümünü alabilirsin.
Zimmet teslim formu zişmmet teslim formu hazırlamana yarıyor.

iyi çalışmalar
webuyeislemleri Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-03-2015, 13:09   #7
noicane

Giriş: 23/12/2012
Excel Vers. ve Dili:
2010

teşekkürler
noicane Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-02-2018, 08:19   #8
yakupdemir

Giriş: 14/01/2014